Як зробити спокусу

Які спокуси трапляються?

Існує шість видів спокус: спокуси, що виходять зверху, знизу, спереду, ззаду, зліва та справа.

Що входить у спокусу?

Спокуса – Зовнішній привід або потяг (спокуса) згрішити під впливом порочної схильності або пристрасті, змінити створеному ідеалу, відступити від засвоєних переконань і принципів, порушити власну обітницю, близька небезпека втратити віру або впасти у тяжкий гріх.

Як чинити опір спокусам?

Як боротися з спокусами: 5 прийомів

  1. Визначте, які тригери провокують порушення обіцянок.
  2. Виключайте спокуси заздалегідь …
  3. Визначте довгострокові цілі та прив'яжіть до поточного моменту.
  4. Знайдіть «партнера з відповідальності».
  5. Прислухайтеся до ангела за плечем

Спокуса адепта

Спокуса адепта

Збільшує силу атаки та шанс крит. влучення (300 сек.) персонажам одного гравця.

Версія стравиАтакаШанс критий.
Дивне2608%
Звичайне31610%
Смачне37212%

Опис

Складна, але дуже популярна страва Лі Юе. Ретельно відібрані інгредієнти опускаються в бульйон і довго нудьгують на повільному вогні. Вистачило лише з пам'яті записаного рецепта, щоб Адепти знову повернулися у світ людей.

Рецепт цієї страви можна отримати як нагороду за проходження квесту Дев'ять світових колон або наступним чином:

Карта з місцями механізму і статуй, необхідних отримання рецепту «Спокуси адепта»

Збільшити

  • Вирушайте на пік Ціньюнь і залізте на вершину в точці, позначеній як Механізм.
  • Для зручності можна активувати точку телепортації.
  • Підійдіть до трьох статуй птахів у зазначених на карті вище точках і поверніть їх так, щоб вони дивилися у бік механізму. Ви дізнаєтесь, коли ви досягнете рішення, тому що гра покаже Вам невелику сценку.
  • Активуйте механізм і підніміться наверх по вітряних потоках і островах. Рецепт лежатиме в одній із скринь.

Рецепт

Спокуса адепта виготовляється за наступним рецептом (рецептам):

Спокуса: як з ним бути, щоб вчинити правильно

Боротьба зі спокусою - невід'ємна частина життя

Коли ви востаннє відчували нехай навіть невелику спокусу зробити щось аморальне? Наприклад, збрехати, зрадити друга, що довіряє вам, пройти без черги або взяти трохи більше своєї частки? Можливо, це було зовсім недавно.

Великі спокуси також переслідують нас, особливо пов'язані з сексом чи грошима. Навіть дивує те, що часто ми піднімаємося над цими спокусами і в результаті чинимо морально.

Але як наша внутрішня боротьба зі спокусою впливає, як наші дії бачать інші? Чия поведінка більш похвальна: того, хто чинить морально всупереч спокусі, або того, хто його ніколи не відчуває?

У етики є два напрями, які по-різному дивляться те що, які види дій варто як найбільш моральні. Одна точка зору належить Аристотелю. Він вважав, що моральна людина щиро хотітиме вчинити правильно, і жодна її частина не буде спокушена вчинити аморально.

Інший аргумент належить Іммануїлу Канту. Дія буде моральною тільки в тому випадку, якщо це щось, чого б вам не хотілося робити, вважав Кант.

В іншому випадку людина просто слідує за своїми бажаннями, і хоча результат може бути позитивним, про особливу моральність говорити не доводиться.

Який із цих підходів краще відображає те, як звичайні люди бачать моральність?

Спокуса: як з ним бути, щоб вчинити правильно

Крістіна Старманс, аспірантка кафедри психології Єльського університету, вирішила з'ясувати, як люди бачать подолання спокуси протягом усього їхнього життя.

Команда Старманс набрала понад 250 дітей віком від трьох до восьми років та близько 400 дорослих для участі у дослідженні. Кожного учасника попросили розглянути кілька сценаріїв, які зображували двох дітей, у яких обоє вчинили морально.

Наприклад, було двоє дітей, які зламали якусь річ їхньої мами. Обидва врешті-решт сказали їй правду про те, що вони зробили. При цьому обидва вони хотіли сказати правду і вчинити правильно.

Але одна дитина також відчувала спокусу збрехати для того, щоб уникнути покарання. Він сказав правду, хоч це й далося йому нелегко. Іншій дитині говорити правду було легко, і в неї не було спокуси збрехати, бо її не турбувало покарання.

Учасників дослідження запитали, хто з двох дітей, які повідомили правду, був гіднішим похвали за моральність.

Відповіді опитуваних сильно різнилися залежно від віку. Діти з 3 до 8 років віддали свою перевагу тому, хто чинить правильно, не відчуваючи аморальних бажань.

Спокуса: як з ним бути, щоб вчинити правильно

У дорослих була інша думка. Моральну перевагу має той, хто робить правильно, долаючи конфлікт бажань, вважали дорослі. Вони були схильні надати моральний кредит тим людям, які мають якісь недобрі бажання, а не тільки похвальні.

Так можливо тому, що, подібно до Канта, дорослі розглядають бажання вчинити аморально як важливу складову високоморальної дії. З цієї точки зору, тільки коли ми хочемо бути поганими, ми маємо можливість вибирати вчинити добре.

Оцінки дітей та дорослих також стосувалися низки питань про спокусу вчинити аморально. Наприклад, збрехати, відмовити сестрі чи братові у допомозі, порушити обіцянку.

Дивно, що дорослі в оцінці цих ситуацій віддали перевагу людині, яка переживала внутрішній конфлікт. Оскільки багато з проведених раніше досліджень показали, що дорослі засуджують недобрі наміри та бажання.

Є й інші види аморальних спокус, які дорослі можуть судити так само суворо, як діти. Наприклад, людина, у якої виникла спокуса спокусити дитину, але вона її перемогла, навряд чи розглядатиметься як більш моральна людина, ніж та, у якої не виникало таких спонукань у принципі.

Судячи з отриманих результатів, діти починають із моральної психології Аристотеля, називаючи високоморальною людиною того, хто не стикається з внутрішнім конфліктом при прийнятті моральних рішень.

Але з часом, віком від 8 років, діти переходять до кантіанської моделі, визначаючи цінність моральних вчинків тим, наскільки важкими ці дії виявилися для людини.

Спокуса: як з ним бути, щоб вчинити правильно

Що змінюється у нас із віком? Справа може бути в тому, що у дітей недостатньо безпосереднього досвіду у переживанні внутрішнього конфлікту.

Діти часто хуліганять, і тому може здатися, що вони повинні відчувати спокусу вчинити аморально весь час. Але може бути так, що діти часто не мають бажання бути поганими і бажання бути хорошими одночасно.

Накопичення досвіду особистої внутрішньої боротьби відбувається у міру дорослішання. Тоді діти вчаться цінувати це чи принаймні не засуджувати це в інших. Свою роль також може відігравати розуміння сили волі.

Можливо, діти за своєю суттю віддають перевагу людям з єдиним “я”. У міру нашого дорослішання ми починаємо розуміти нюанси більш складної людини, які дозволяють і спокусі, і силі волі долати її.

Так що наступного разу, коли ви відчуєте себе винною, переживаючи аморальні спокуси, розслабтеся. Це частина життя. Головне – будьте чесні із собою.

Related Post

Що відрізняє УЗД органів малого тазу від УЗД матки та придатків: докладний аналізЩо відрізняє УЗД органів малого тазу від УЗД матки та придатків: докладний аналіз

Зміст:1 Чим відрізняється УЗД малого тазу та УЗД матки та придатків?2 Чим відрізняється УЗД гінекологічне від УЗД малого тазу?3 Що входить до УЗД органів малого тазу у жінок?4 Що означає

Як швидко зняти набряк верхньої повіки: ефективні способиЯк швидко зняти набряк верхньої повіки: ефективні способи

Зміст:1 Як прибрати сильний набряк із верхньої повіки?2 Як зняти набряк верхньої повіки мазь?3 Як зняти набряк верхньої повіки краплі?4 Чому набрякає повіка над оком? Набряк верхньої повіки – часта

Скільки курей на одного півняСкільки курей на одного півня

Скільки потрібно місця для курей? Найкраще коли двері виходить на схід, а вікна на південь: так в приміщення найдовше будуть потрапляти сонячні промені. Курник повинен бути просторим, не залежно від