Як швидко розв'язати кульку зав'язану на вузол

Як легко і швидко зав'язати кульку?

1:18Рекомендований кліп · 41 с.

Як зав'язати нитку на кульку?

За допомогою нитки

  1. Відріжте шматок мотузки або нитки потрібної довжини. Зазвичай достатньо 18 – 20 см.
  2. Надуйте кулька. …
  3. Однією рукою перетисніть хвостик кульки біля основи. …
  4. Підготовлену нитку 3 – 4 рази намотайте біля основи хвостика.
  5. Перетиснутий хвостик кульки міцно зав'яжіть кінчиками нитки.

Як правильно надути кульку?

Наповнювати кулька потрібно поступово та повільно. При цьому однією рукою тримаєте горловину, а другою — кулькатрохи затискаючи його. У процесі надування рука поступово зсувається до кінчика кулі, щоб він наповнювався рівномірно. Якщо планується створювати із ШДМ фігури, повністю надувати його не потрібне.

1Gai.Ru
Як розв'язати вузький і тугий вузол: поради

Як зав'язати повітряну кульку?

Щоб надута повітряна кулька радувала вас протягом належного йому часу, її треба зав'язувати правильно. Це мінімізує втрату повітря через хвостик. Як зав'язувати повітряні кульки правильно? Розглянемо.

Як зав'язувати надувні повітряні кульки правильно?

Як зав'язати кулі, щоб вони не здували за кілька годин або день (коли їм належить, при дбайливому поводженні, «жити» до 2 тижнів, а окремі екземпляри можуть витримувати і до місяця)? Перш за все, існує всього один спосіб (а не різні способи зав'язування куль), що вважається професіоналами вірним: зав'язувати на вузлик за допомогою матеріалу самої кульки.Якщо вам кажуть, що можна ще чим зав'язувати повітряні кульки – це вірно лише якщо вам байдужа тривалість життя такої зав'язаної кульки.

  1. Надуйте кульку ротом або насосом. Неправильно буде надувати його до втрати м'якості – правильно, коли його поверхня еластично подається під натисканням пальцем (при цьому на поверхні відсутні зморшки). Перевірити правильну ступінь надування також можна, не сильно клацнувши по ньому нігтем пальця – якщо удар глухий, значить, все правильно. Якщо удар дзвінкий – невеликий потік повітря треба спустити. Врахуйте, що ротом надувати можна до пари десятків кульок, щоб не наковтатися тальку, яким покриті внутрішні і зовнішні поверхні кульки, запобігаючи його злипанню. Більш значні кількості тіл куль бажано надувати механічним або промисловим насосом зі спеціальним краником.
  2. Візьміть кульку за хвостик рукою і перекрутіть кульку навколо своєї осі 2-3 рази. Це дозволить скрутити хвостик більш тонку ниткоподібну структуру, що дає більш високоякісний результат при зав'язуванні. Деякі рекомендують взятися за хвостик і розтягувати його туди-сюди кілька разів на 10-15 сантиметрів, щоб підвищити еластичність перед зав'язуванням. По правді, якщо матеріал кульки достатньої якості і термін її придатності не минув, то такого нюансу немає потреби.
  3. Візьміть двома пальцями (зручно робити це вказівним та середнім) за середину відтягнутого хвостика і перекрутіть пальці на 180°, не відпускаючи їх.
  4. В освічену петельку просмикніть кінець хвостика.
  5. Відпустіть матеріал хвостика кульки, що тримається 2 пальцями, щоб зав'язати вузол.
  6. На останньому етапі трохи потягніть хвостик, щоб ущільнити петлю.Не рекомендується тягнути занадто сильно або допускати ривки, оскільки пов'язаний матеріал повітряної кульки стає чутливим до перетискання, і може порватися на ділянці між петлею і кінцем хвостика, якщо розтягнути його занадто сильно.

Саме такий спосіб – оптимальний за швидкістю зав'язування та довговічності «життя» кульки, що важливо при підготовці різних заходів.

Дізнатись як зав'язати повітряну кульку - фото 1

Чи можна повітряні кульки не зав'язувати у хвостику на вузол?

Можна, можливо. Але тоді будьте одразу готовими до того, що час їхнього життя (до здування) буде всього кілька годин або навіть менше години. Це так звана «радянська» інструкція, яку наші читачі за 40, напевно, використовували в дитинстві: перев'язування хвостика повітряної кульки звичайною бавовняною ниткою. Сучасні знання та матеріали виготовлення нівелюють цей «секретний» спосіб. Та й тоді він був не фонтан! Хіба що можна так можуть зробити любителі наповнення кульок водою, та й то заради самої дії, а не ефективності.

Нитка дозволяє фіксувати повітря всередині кульки на деякий час, але цей час завжди менше, ніж зав'язування правильним методом, який ми з вами розглянули вище. Причиною є випуск повітря через прямий (не скручений) хвостик, невеликі канали якого завжди присутні в цьому методі, що робить його в розрізі схожим на губку. Заради справедливості відзначимо, що відносною перевагою цього методу є можливість відкрутити або розрізати нитку після повного здування, надути кульку знову і знову її зав'язати, проробивши так кілька разів. Однак механічні пошкодження, що завдаються ниткою, все одно рано чи пізно призведуть до того, що кулька лусне при якомусь із наступних повторних надувань.Втім, зав'язану без нитки кульку навіть акуратно розв'язати не можна, щоб не перетворити її на «гумові лахміття».

Дізнатись як зав'язати повітряну кульку - фото 2

Як зав'язати вузол на кульці зі стрічкою?

Окремі люди хочуть прикрасити кульку святковою стрічкою для надання святкових штрихів. Дія прив'язування цього атрибуту до хвостика багатьма робиться після зав'язування. Це може бути. Але якщо вам треба надути і зав'язати зі стрічками десятки чи сотні куль, то такий процес стає повільним, а на масових святах – створює черги очікування.

Набагато ефективнішим є метод, який використовує за основу метод зв'язування із застосуванням 2 пальців – описаний нами у першій половині статті. Стрічка додає лише ту різницю, що між кроками 2 і 3 вам варто взяти стрічку і притулити її до скручений матеріал хвостика кульки, паралельно вектору його напрямку. Потім крок 3 виконується над матеріалом кульки та стрічки одночасно. На виході виходить зв'язана кулька, усередині вузла якої знаходиться стрічка (кулька обвиває стрічку, а не стрічка кулька).

Такий спосіб економить до 90% часу порівняно із зав'язуванням вузла та прив'язуванням стрічки, рознесеними на 2 окремих кроки. Крім того, тут можна регулювати розмір довжини хвостиків стрічки простим витягуванням цієї деталі в той чи інший бік (робіть це не надто швидко, щоб не нарізати матеріал кулі).

Тепер ви знаєте, як правильно зав'язувати кулі. Виконайте цю процедуру кілька разів, щоб отримати потрібний досвід самому.

Related Post

Коли обрізати чорну та червону смородинуКоли обрізати чорну та червону смородину

Зверніть увагу, що правила обрізки чорної та червоної смородини відрізняються. Кращий час для обрізки – кінець зими – початок весни до розпускання бруньок, коли не розпочався сокорух. Однак за необхідності

Як швидко та легко підключитися до реєстратора Xiaomi: покрокова інструкціяЯк швидко та легко підключитися до реєстратора Xiaomi: покрокова інструкція

Реєстратори Xiaomi є популярним вибором для людей, які хочуть зафіксувати свої поїздки на дорозі або забезпечити безпеку свого автомобіля. Однак, щоб скористатися всіма функціями реєстратора, вам необхідно правильно підключитись до