Як подати декларацію у воєнний час: корисна інформація

Питання про подання декларації під час військових конфліктів та ситуацій на перший погляд може здатися несуттєвим серед усіх проблем, що виникають у такі періоди. Однак, незважаючи на це, подання декларації може мати ключове значення як для цивільного населення, так і для військових відомств та державних організацій.

Насамперед, подання декларації під час військового конфлікту дозволяє громадянам стати повноправними учасниками цієї ситуації. Вона дозволяє уряду ефективніше контролювати населення, встановити режим надзвичайного стану та інші заходи безпеки, а також регулювати процеси мобілізації та мобілізаційної підготовки. Це, у свою чергу, дозволяє забезпечити безпеку громадян і підвищити ефективність боротьби з противником.

Однак деякі скептики стверджують, що подання декларації у воєнний час лише формальність і не має сенсу. Вони вказують на те, що в таких умовах основна увага має бути зосереджена на бойових діях та захисті держави, а не на заповненні паперів.

Проте варто зазначити, що декларація у воєнний час може бути корисною не тільки для цивільного населення та органів влади, а й для самої армії. Правомірно отримана зворотна інформація від громадян, які подали декларацію, може відігравати істотну роль у визначенні масштабів проблем та загроз, з якими стикаються громадяни у зоні конфлікту. Це дозволяє армії ефективніше планувати операції та вживати заходів щодо захисту цивільного населення.

Чи потрібно подавати декларацію у воєнний час
ПеріодВідповідь
1Перша світова війнаТак
2Громадянська війна (1918-1922)Так
3Друга світова війнаТак
4Радянсько-фінська війна (1939-1940)Так
5Радянсько-японська війна (1945)Так
6Війна в Афганістані (1979-1989)Так
7Перша чеченська війна (1994-1996)Так
8Друга чеченська війна (1999-2009)Так
9Війна у Південній Осетії (2008)Так
10Війна у Сирії (з 2015)Так
11Війна в Україні (з 2014)Так
12Війна у Лівії (з 2014)Так
13Війна в Ємені (з 2015)Так
14Операція "Швидкий загін" у Сомалі (з 2009)Так

Відповідаємо – ні, не обов'язково. Під час дії воєнного стану вам не обов'язково подавати декларації будь-якого виду. Натомість після закінчення війни у ​​посадовців є ще 3 місяці на подання декларації без порушення вимог рядок.19 трав. 2022 нар.

Хто має подавати декларацію про доходи 2023 року Україна?

Сьогодні хочемо відповісти на всі питання, що цікавлять наших клієнтів. Хочемо нагадати, що всі інвестори, які отримали інвестиційний прибуток (або збиток) у 2022 році мають подати річну податкову декларацію про майнове становище та доходи до 1 травня 2023 року (пп. 49.18.4 ПКУ).

Що буде, якщо не подати декларацію Україна?

Не подали декларацію про доходи За неподання або подання із запізненням штраф 340 грн. (ст. 120.1 ПКУ). Якщо порушення повторилося протягом звітного року – сума штрафу зросте до 1020 грн.

Хто має подавати податкову декларацію в Україні?

Декларувати доходи мають державні службовці, ФОП, особи, які бажають отримати податкову знижку. У переліку є й особи, які виїхали за кордон на постійне проживання, але залишилися резидентом України. Цього року держава очікує отримати набагато більше декларацій про прибутки.

Що буде, якщо не подавати декларацію про доходи?

Штраф за неподання податкової декларації складає 5% від суми несплачених податків за кожен місяць або частину місяця прострочення подання декларації. Штраф не буде перевищувати 25% від суми несплачених вами податків.

Related Post

Як зберігати свіжу капусту у квартиріЯк зберігати свіжу капусту у квартирі

Сховище для капусти можна організувати в квартирі. Кожен качан щільно обертають харчовою плівкою і кладуть у холодильник у відділення для овочів, виставляючи в ньому мінімальну температуру. Овочі регулярно перевіряють, замінюючи