Як закріпити повітряні кулі без гелію: найефективніші способи

Повітряні кулі є популярним та привабливим елементом прикраси на святах та заходах. Однак використання гелію для їх закріплення може стати не завжди зручним або економічним рішенням. Якщо ви хочете надати оригінальності своєму декору, зберігаючи при цьому бюджет, то існують кілька способів закріпити повітряні кулі без гелію.

Один з найпростіших і найдоступніших методів – використання ниток або стрічок. У цьому випадку потрібно прив'язати нитку або стрічку до верхньої частини кулі та закріпити інший кінець до відповідної поверхні. Нитки можуть бути прозорими, таким чином вони будуть практично невидимі, або можуть бути яскравими і прикрашеними, щоб додати кульки яскравості і забавності. До того ж, нитки дозволяють легко регулювати висоту та розташування куль.

Якщо ви хочете створити просторий та вражаючий декор, вам може допомогти каркас. З його допомогою ви зможете закріпити кілька кульок та створити унікальні композиції. Каркаси, виконані з дроту або пластику, легко монтуються і дозволяють куль залишатися в належній формі. Крім того, існує можливість використовувати готові фігури та форми, що дає додаткові варіанти для індивідуального оформлення вашого заходу.

Як закріпити повітряні кулі без гелію
Спосіб закріпленняОпис
За допомогою ниток або стрічокПрив'яжіть нитку або стрічку до кульки і закріпіть іншим кінцем на відповідній поверхні, як-от стілець або гілка дерева.
За допомогою двостороннього скотчуПриклейте смужку двостороннього скотчу до кульки і прикріпіть його до стіни або іншої поверхні.
За допомогою повітряного ланцюжкаЗ'єднайте кілька куль між собою за допомогою спеціальних пластикових затискачів або вузлів і закріпіть ланцюжок, що вийшов, на відповідній поверхні або конструкції.
За допомогою кулькоутримувачівВикористовуйте спеціальні кульки, які можна прикріпити до столу або іншої поверхні.

Повітряні кульки без гелію розміщують на стелі, прикріпивши ниточками. Виходить, що вони звисають униз. Можна зробити гірлянди та прикріпити їх від стіни до люстри. Якщо взяти кулю, наповнену конфетті або маленькими кульками, можна влаштувати казкову феєрію в найурочистіший момент.24 лют. 2020 р.

Що робити, якщо немає гелію для куль?

Ємність необхідно наповнити водою на половину, після чого помістити в неї дрібні шматочки фольги і 3 чайні ложки соди, після чого надіти на шийку колби кульку. У міру розчинення фольги в соді відбуватиметься виділення газу, який дозволить злетіти кулі.

Що можна використовувати замість гелію для кульок?

Чим можна надути кульку замість гелію? Існує чимало газів, якими, теоретично, можуть бути надуті повітряні кульки. Ті, що легші за повітря (крім гелію) – це водень, метан, аміак, пари води, неон, ацетилен, окис вуглецю, азот та етилен.

Як зробити, щоб кулі стояли?

  1. Наповніть ємність водою наполовину, а потім всипте дрібнонарізану фольгу.
  2. Додайте три чайні ложки соди і натягніть кульку на шийку колби. Відбудеться хімреакція.
  3. Потрясіть колбу, утримуючи кулящоб він не зіскочив.
  4. Коли фольга розчиниться, куля надується.
  5. Зніміть виріб із ємності та зробіть вузлик.

Related Post

Скільки триває лікування катаракти?Скільки триває лікування катаракти?

При катаракті операція проводиться амбулаторно під місцевою анестезією. Вона триває близько 15-20 хвилинПісля цього пацієнт переводиться в загальну палату і перебуває під наглядом лікарів клініки ще кілька годин. Проопероване око

Яка комаха не харчуєтьсяЯка комаха не харчується

Як довго живуть комахи? Тривалість життя: дорослі комахи живуть лише літні місяці, наприкінці літа чи восени за тиждень з яєць вилуплюються личинки, що зимують на останній стадії розвитку і лялькуються