Як проростає меліса із насіння

Меліса лікарська – це світлолюбна рослина, вимоглива до тепла. Насіння проростає за температури 10-12 °С. Оптимальна температура проростання становить 22-27 °С, росту – 15-29 °С.15 лист. 2018 р.

Як росте меліса?

Рослина має приємний лимонний запах. Цвіте у червні–серпні, плоди дозрівають в серпні–вересні. Росте на узліссях, у вологих тінистих ущелинах, на берегах річок і струмків, у заростях чагарників і виноградниках, уздовж доріг, часто дичавіє. Як ЛРС використовують листя Меліси — Folia Melissae і траву — Herba Melissae.

Як виростити мелісу з насіння?

Спосіб сівби насіння – рядковий з міжряддям 60-70 см. Сівбу проводять овочевими сівалками на глибину 2 см, норма висіву становить 1,5-2 кг/га. Перед сівбою та після неї площу закотковують, щоб забезпечити загортання насіння на однакову глибину.

Як розмножується меліса?

Розмножують рослина поділом кущів і насінням, яке висівають у лютому в теплиці або просто в горщики на підвіконні. Насіння меліси дуже теплотребовательни, оптимальна температура їх проростання 20-25 °. Кеш

Мелисса – выращивание из семян дома: пошаговая …
Как вырастить рассаду мелиссы на подоконнике. 1. Освещенность. 2. Температура и количество влаги. 3. Подготовка почвы. Способы посадки мелиссы. Основные принципы ухода за растением.

Related Post

Як правильно обрізати плетисту троянду влітку після цвітінняЯк правильно обрізати плетисту троянду влітку після цвітіння

Після цвітіння зрізаються квіти, що засихають, і пагони, що ростуть у напрямку всередину куща. Зрізи потрібно робити не нижче п'ятого повноцінного листка над коренем. Бордюрні та горщикові. У цих троянд

Назонекс: призначення, показання та перевагиНазонекс: призначення, показання та переваги

Зміст:1 Коли потрібно використовувати Назонекс?2 Чим допомагає Назонекс?3 Чи можна Назонекс при закладеності носа?4 Коли не можна Назонекс? Назонекс – це лікарський засіб, який застосовується для лікування симптомів алергічного риніту.

Чи можна давати клен кроликамЧи можна давати клен кроликам

Грубі корми є джерелом вітамінів, протеїну і клітковини. Це сіно і гілки дерев (сосна, верба, клен, акація, липа та ін.). Поїдаючи гілки, звірята сточують зуби. Корм придатний для зимового годування.