Скільки разів на день потрібно годувати шиншилу: оптимальна кількість прийомів їжі

Шиншили є популярними домашніми вихованцями та вимагають особливого підходу до свого харчування. Правильне харчування відіграє важливу роль у забезпеченні здоров'я та довгого життя цих милих створінь. Питання про те, скільки разів на день потрібно годувати шиншилу, хвилює багатьох власників цих маленьких пухнастих істот.

Один із ключових факторів у визначенні раціону харчування шиншили – це її вік. Молодим шиншилам потрібно більше їжі, ніж дорослим особинам. У перші місяці життя годування проводиться кілька разів на день, щоб забезпечити нормальне зростання та розвиток тварини.

У віці 6-8 місяців кількість прийомів їжі можна скоротити до 2-3 разів на день. Дорослим шиншил достатньо отримувати їжу один або два рази на день. Однак, необхідно пам'ятати, що шиншили мають хорошу здатність саморегуляції споживання їжі, тому їхню денну норму необхідно розділити на дві порції.

Вік шиншилиКількість годівель на день
Від 1 до 3 місяців2-3 рази
Від 3 до 6 місяців2 рази
Від 6 місяців до 1 року1-2 рази
Від 1 до 3 років1 раз
Старше 3 років1 раз (з можливістю збагачення раціону)

Годувати звірятка потрібно один раз на день, у вечірній час. Шиншилла їсть мало, до 40 г. У середньому, двох столових ложок корму для неї буде цілком достатньо. 2020 р.

Як часто їдять шиншили?

Годувати шиншилу достатньо раз на добу. Необхідно стежити, щоб у клітці шиншили завжди було сіно та свіжа вода. Збережена копія

Скільки їсть шиншила на день?

Добова норма корму для дорослого вихованця 55-65 г. Збалансований раціон передбачає годування в такому співвідношенні: 25 г – грубого корму, 25 г – зернової суміші, до 5 г овочів та стільки ж додаткових ласощів.

Чи можна залишити шиншилу на 2 дні?

Шиншиллу можна залишити вдома одну на пару діб. А значить, подорожі на вихідні не скасовуються!

Чи можна перегодувати шиншилу?

Краще не догодувати, ніж перегодувати! Щоденний раціон для дорослої шиншили: СЕНО, вода, 10 -20 гр трав'яних гранул (дуже мало готових кормів!), Додатковий корм (гілковий, ягоди, сухофрукти) 3-5% від раціону. У раціоні ЗАВЖДИ!

Related Post

Чим замінити калійно-фосфорне добривоЧим замінити калійно-фосфорне добриво

Курячий послід – це одне з найбільш цінних швидкодіючих органічних добрив за змістом корисних речовин та за їхньою доброю доступністю для рослин. Курячий послід за своїми якостями перевершує майже всі