Що робити якщо раптом завагітніла

Що робити якщо раптово завагітніла?

Що потрібно робити, якщо вагітна:

  1. записатись на прийом до лікаря;
  2. пройти медичне обстеження;
  3. відмовитись від шкідливих звичок;
  4. перейти на помірну фізичну активність;
  5. змінити раціон харчування;
  6. повноцінно відпочивати та висипатися.

Збережена копія

Що робити якщо дівчина завагітніла, а ти цього не хочеш?

Якщо ви вагітні, але не хочете дитину, ви можете перервати вагітність шляхом аборту. Аборт можна зробити до 12 тижнів вагітності. До 14 тижнів вагітності починаючи з 1-го дня вашої останньої менструації. Перед абортом необхідно отримати консультацію.

Що потрібно робити після того, як дізналася що вагітна?

При позитивному тесті → перший візит до лікаря акушера-гінеколога жіночої консультації (приблизний термін вагітності – 5-7 тижнів): огляд лікаря, УЗД органів малого тазу, аналіз крові на ХГЛ для визначення терміну вагітності, виключення позаматкової вагітності. Продовжити прийом Фолієвої кислоти ще 12 тижнів.

Як правильно займатися сексом (любов'ю)?
Дівчина сказала що вагітна. Як перевірити та що робити?

Перший триместр вагітності

Baby Sarvinoz

Вітаємо: ви скоро станете мамою! Перетворення на батька – захоплюючий і цінний досвід, але іноді він також може стати джерелом потрясінь і викликати безліч питань. Це цілком очікувано, і ми сподіваємося, що цей путівник допоможе вам пережити всі етапи вагітності. У перші 13 тижнів вагітності ваше тіло росте і змінюється, і те саме відбувається з тілом вашої дитини. Ось що потрібно знати, вирушаючи в цю дивовижну подорож разом із малюком.

How you are feeling.

Ваше самопочуття

З вашим тілом незабаром відбудуться серйозні зміни, оскільки воно готується до створення нового життя.

У вас можуть виникнути такі симптоми, як нудота чи втома, або, навпаки, підвищитися рівень енергії! Прислухайтеся до свого тіла і за потреби коригуйте свій порядок дня. Усі жінки різні, і те саме можна сказати про кожну вагітність.

Ранні ознаки та симптоми вагітності

Найраніша ознака вагітності – це затримка менструації у жінок із регулярним щомісячним циклом. Іноді може виникати кровотеча імплантації. Воно дуже схоже на легку менструальну кровотечу або кров'янисті виділення, що мажуться. Це абсолютно нормальне явище, проте при виникненні будь-якої кровотечі під час вагітності слід проконсультуватися зі своїм лікарем.

На ранніх термінах вагітності у вас також можуть з'явитися деякі з перерахованих нижче симптомів, такі як втома, нудота або прискорене сечовипускання.

Загальні симптоми

Гормональні зміни у перші тижні вагітності впливають на все ваше тіло. Кожна вагітність протікає індивідуально, однак у першому триместрі у вас можуть виникнути деякі із зазначених симптомів:

  • хвороблива чутливість грудей
  • різкі перепади настрою
  • нудота або блювання (ранкова нудота)
  • часте сечовипускання
  • набір або втрата ваги
  • сильна втома
  • головні болі
  • печія
  • литкові судоми
  • поперековий та тазовий біль
  • потяг до певних продуктів харчування
  • виникнення відрази до певних продуктів харчування
  • запор

Самодопомога

Симптоми на ранніх термінах вагітності можуть викликати як мінімум дискомфорт.Для того, щоб трохи полегшити свій стан, спробуйте дотримуватися представлених тут порад, попередньо проконсультувавшись зі своїм лікарем. Пам'ятайте, що при виборі тих чи інших дій необхідно завжди орієнтуватися на власні переваги і варіанти, які вам доступні.

  • При нудоті чи блювоті спробуйте приймати імбир, ромашку або вітамін B6 та/або звернутися до фахівців з акупунктури.
  • При литкових судомах спробуйте приймати магній чи кальцій.
  • При запорі якщо зміни раціону харчування, запропоновані вашим лікарем, не приносять бажаного результату, для полегшення свого стану можна використовувати пшеничні висівки або інші харчові добавки з клітковиною.

Корисні для здоров'я продукти харчування та регулярні фізичні вправи важливі на всіх етапах вагітності. Зберігайте щоденну фізичну активність доти, доки вам буде зручно здійснювати ті чи інші дії. Чим активніше ви будете під час вагітності, тим легше вам адаптуватиметься до змін свого тіла. Подбайте про повноцінне харчування для вашого зростаючого тіла і зростаючого тіла вашої дитини. Слідкуйте за тим, щоб ви отримували достатню кількість енергії, білка, вітамінів та мінералів у результаті вживання різноманітних корисних продуктів харчування, у тому числі овочів, м'яса, бобів, горіхів, пастеризованих молочних продуктів та фруктів.

Related Post

Бурсит у корів: причини виникнення, симптоми та методи лікуванняБурсит у корів: причини виникнення, симптоми та методи лікування

Бурсит у корів – це захворювання, що виникає при запаленні слизових мішків (бурс) в м’язах і сухожиллях. Хоча це захворювання може впливати на різні частини тіла, найчастіше воно впливає на

Збити масло вершкове без міксераЗбити масло вершкове без міксера

Як правильно збити масло в домашніх умовах? Беремо холодні вершки, виливаємо у каструлю або чашу міксера. Починаємо збивати міксером. Коли починають з'являтися великі згустки і міксер більше не може впоратися,

Як можна одягнутись на весілля друга?Як можна одягнутись на весілля друга?

Вибирайте непарні штани та піджак (яскравий, фактурний, лляний – вибір практично не обмежений) та лофери чи челсі. Від краватки можна відмовитись, а сорочку замінити на кашемірове поло. Якщо весілля має