Що краще за левомеколь або депантенол при ранах

Яка найкраща мазь для загоєння ран?

15 найкращих регенеруючих засобів

НазваРейтингЦіна, Ꝑ
Регенеруючі мазі для загоєння ран
1. Бепантен плюс 30 г №19,8/10500
2. Unitpro Derm Soft КРЕ3029,7/10210
3. Банеоцин9,5/10500

Що краще пантенол чи Левомеколь?

Лівомеколь вважається більш ефективним при опіках. Мазь не дозволяє інфекції розвиватися і прискорює загоєння пошкоджених тканин. Але, якщо у пацієнта є алергія на її компоненти, краще віддати перевагу Пантенолу.

Яка мазь швидко затягує рани України?

Загоюючи мазі ціна в Аптека 911

НазваЦіна
Лівомеколь мазь туба в пачці 40г69.00 грн.
Календули мазь туба 30г37.20 грн.
Бепантен мазь 5% туба 30г255.40 грн.
Метилурацил із мирамістіном мазь туба 15г84.70 грн.

Мегаптека
Левомеколь мазь інструкція із застосування, ціна: Склад, аналоги, від чого допомагає

Лівомеколь мазь 20 г

Мазю просочують стерильні марлеві серветки, якими слід заповнити рану.

Мазь слід застосовувати з першої доби ушкодження протягом 4 днів.

Підвищена чутливість до компонентів препарату; псоріаз, екзема, грибкові ураження шкіри

Мазь Левомеколь сприяє швидкому загоєнню гнійних ран.

Препарат має виражені ранозагоювальні властивості, знімає запалення, стимулює регенеративні процеси в тканинах, виявляє виражену антимікробну дію та ефективно нейтралізує різні хвороботворні мікроорганізми.

Якщо ви страждаєте від гнійних ран, інфікованих опіків, у вас є фурункули або карбункули, спробуйте Левомеколь.Левоміцетин, що входить до його складу, порушує синтез білків мікроорганізмів, що призводить до їх загибелі.

Він знищує грампозитивні та грамнегативні бактерії. Засіб сприяє швидкому загоєнню ран, оскільки стимулює процеси регенерації.
Мазь Левомеколь також може ефективно використовуватися для лікування пролежнів та трофічних виразок.

При використанні засобу необхідно стерильну серветку просочити та прикласти до гнійної рани, а зверху накласти стерильну пов'язку.

Склад:
речовини, що діють: хлорамфенікол (левоміцетин), метилурацил;
1 г мазі містить хлорамфеніколу (левоміцетину) 7,5 мг, метилурацилу 40 мг;
допоміжні речовини: поліетиленгліколь 400, поліетиленгліколь 1500.

Лікарська форма. Мазь.
Основні фізико-хімічні властивості: мазь білого чи білого з жовтим кольором.

Фармакотерапевтична група.
Препарати, що сприяють загоєнню (рубцювання) ран. Код ATX D03A X.

Фармакологічні властивості.
Фармакодинаміка.
Комбінований препарат для місцевого застосування з антимікробною, репаративною та протизапальною дією. Вхідний до складу лікарського засобу хлорамфенікол (левоміцетин) має антимікробну дію, механізм якої пов'язаний з порушенням синтезу білків мікроорганізмів. Діє бактеріостатично, активний щодо грампозитивних та грамнегативних мікроорганізмів (стафілокок, стрептокок, синьогнійна та кишкова палички). Метилурацил прискорює процеси клітинної регенерації, сприяє рубцюванню ран і чинить протизапальну дію.
Фармакокінетика.
Поліетиленоксидна основа адсорбує рановий ексудат, потенціює активність лікарських речовин.Препарат легко проникає в тканини без пошкодження біологічних мембран, проте ступінь системного всмоктування після застосування препарату на шкіру, рани та слизові оболонки невідома.

Клінічні властивості.
Показання.
Лікування гнійних ран (інфікованих змішаною мікробною флорою) у першій фазі ранового процесу, трофічні виразки, пролежні, інфіковані опіки, фурункули, карбункули.

Протипоказання.
Підвищена чутливість до компонентів препарату; псоріаз, екзема, грибкові ураження шкіри.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та іншими видами взаємодій.
Небажано одночасно застосовувати з препаратами, що пригнічують кровотворення: сульфаніламідами, цитостатиками, похідними піразоліну; з дифенілом, барбітуратами, етанолом.
Одночасне застосування препарату з еритроміцином, олеандоміцином, ністатином та леворином підвищує антибактеріальну активність мазі, а з солями бензилпеніциліну – знижує.

Особливості застосування.
Використання антибактеріальних засобів для зовнішнього застосування може призводити до сенсибілізації шкіри, що супроводжується розвитком реакцій підвищеної чутливості при подальшому застосуванні цього препарату зовнішньо або у вигляді лікарської форми системної дії.
За наявності гною чи некротичних мас антибактеріальна дія препарату зберігається. Не допускати попадання мазі на слизову оболонку очей.
При тривалому (довше 1 місяця) застосуванні препарату необхідно здійснювати контроль стану периферичної картини крові.

Не слід порушувати правила застосування лікарського засобу.

Застосування у період вагітності або годування груддю.
Застосування лікарського засобу у період вагітності або годування груддю виправдане лише в тому випадку, коли передбачувана користь матері перевищує потенційний ризик для плода чи дитини.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом чи іншими механізмами.
Не впливає.

Спосіб застосування та дози.
Лівомеколь призначений для зовнішнього застосування дорослим та дітям від 3 років. Мазю просочують стерильні марлеві серветки, якими слід заповнити рану. Можливе введення мазі у гнійні порожнини через катетер (дренажну трубку) за допомогою шприца. У разі Левомеколь попередньо підігрівається до 35—36 °З. Перев'язки слід проводити щодня до повного очищення ран від гнійно-некротичних мас і до початку грануляції. При великій площі ранових поверхонь добове дозування мазі у перерахуванні на хлорамфенікол (левоміцетин) не повинно перевищувати 3 г.
Мазь слід застосовувати з першої доби ушкодження протягом 4 днів. Гіперосмолярна мазь Левомеколь не рекомендується застосовувати тривалий час, оскільки вона здатна викликати осмотичний шок у неушкоджених клітинах. На 5-7 день лікування рекомендується змінити мазь на препарати, що відновлюють цілісність пошкодженої тканини.

Діти.
Препарат застосовувати дітям віком від 3 років.

Передозування.
Тривале (понад 5-7 діб) зовнішнє застосування часто призводить до контактної сенсибілізації, що супроводжується розвитком реакцій підвищеної чутливості при подальшому застосуванні препарату зовнішньо або у вигляді лікарських форм для системного застосування. Терапія симптоматична.

Побічні реакції.
Можливі алергічні реакції, зокрема. год.висипання на шкірі, дерматити, відчуття печіння, свербіж, місцевий набряк, гіперемія, ангіоневротичний набряк, кропив'янка; можлива загальна слабкість. У таких випадках застосування мазі слід припинити та звернутися до лікаря.

Термін придатності. 2 роки.

Умови зберігання.
Зберігати в оригінальній упаковці за температури не вище 25°С, не допускати заморожування. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка.
По 25 г у контейнерах, по 20 г або 30 г або по 40 г у тубах. По 1 тубі у пачці або без пачки.

Категорія відпустки. Без рецепта.

Виробник. ПрАТ Фармацевтична фабрика "Віола".

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.
Українa, 69063, м. Запоріжжя, вул. Академіка Амосова, 75.

Заявник. ПрАТ Фармацевтична фабрика "Віола".

Місцезнаходження заявника.
Українa, 69063, м. Запоріжжя, вул. Академіка Амосова, 75.

Дата останнього перегляду. 02.01.2019 р.

Лікар радить, як лікувати опіки в домашніх умовах у дітей та дорослих

Якщо площа ураження невелика та неглибока, можна спробувати лікування в домашніх умовах. На невеликі поверхневі опіки можна накладати пов'язки. Поверхню змастити кремом з алое віра чи медом, ефективність останнього доведено у кількох дослідженнях, пише лікар-педіатр Марія Макаршина в «Інстаграмі».

Опіки ІІ ступеня вимагають накладання пов'язок з антибактеріальною або антисептичною маззю до початку епітелізації. Лікар рекомендує мазі зі сріблом: «Дермазін», «Судьфаргін», «Аргосульфан». Але вони протипоказані вагітним, дітям, що годують, перших двох місяців життя і не наносяться біля очей. Мазь з антибіотиком – «Левомеколь» чи мазі з мупіроцином – («Бактробан», «Бондерм», з бацитрацином – «Банеоцин».

Візьміть стерильні серветки та бинт.На область ураження щедро нанесіть лікувальну мазь, щоб попередити прилипання марлі до поверхні опіку та прискорити загоєння.

Чи потрібно промивати опік антисептиком

Це питання залишається спірним. Як стверджує лікар, антисептики можуть порушувати процес епітелізації тканин. Хлоргексидин використовувати можливо, але якщо область опіку забруднена, краще промийте її проточною водою з Ph-нейтральним милом.

Пов'язку змінюють 1-2 рази на день. Коли поверхня опіку покриється новою тонкою шкірою, зволожуйте її пантонолом або звичайним вазеліном. Ці засоби покращать загоєння та зменшать свербіж. Для останнього також підійдуть гелі з алое, гліцерин, каламін.

При лікуванні в домашніх умовах раз на кілька днів показуйтеся лікарю. Приводом для термінового поводження є підвищення температури, наростання набряку, хворобливості.

Related Post

Філософія: коротко про те, що вивчає і чого вчитьФілософія: коротко про те, що вивчає і чого вчить

Зміст:1 Що вивчається філософія?2 Навіщо потрібна філософія простими словами?3 У чому полягає предмет філософії?4 Чим займаються філософії? Філософія – це найдавніша галузь знання людства, яка вивчає основні питання буття, пізнання

Як сіяти гірчицю на сидерати восени у теплиціЯк сіяти гірчицю на сидерати восени у теплиці

Як правильно сіяти гірчицю на сидерат? При посіві в міжряддях, її періодично скошують, відразу ж заготаючи в грунт. Добре сіяти гірчицю разом з картоплею, і оздоровлює ґрунт, і дротянику з

Як правильно посадити хосту восениЯк правильно посадити хосту восени

Не люблять хости тільки пісок і важкий суглинок. Найкраще підготувати ґрунт до весняної посадки восени: по відведеній ділянці розподіліть шар органічних добрив завтовшки 10 см і перекопайте землю на глибину