Для чого потрібен і як працює жировловлювач – повне пояснення

Надлишки жиру, що потрапляє у стічні води, можуть стати серйозною проблемою для каналізаційних систем та навколишнього середовища. Жир є одним з основних забруднювачів стічних вод, і його відокремлення від води – важливе завдання, яке вирішує жировловлювач. У зв'язку з цим, жировловлювачі широко застосовуються у промисловості, громадських закладах та житлових будинках.

Головна функція жировловлювачів – фільтрація стічних вод та видалення жиру з них. Жировловлювачі складаються з декількох відділень, в яких відбувається осадження суспензійних речовин, ажурний шар жиру і відстійник, де відбувається відділення частини рідини, що перекачується. Оскільки жир має меншу щільність, ніж вода, він піднімається нагору і накопичується у верхній частині жировловлювача.

Жировловлювачі запобігають засміченню каналізаційних труб та системи очищення стоків, а також покращують роботу подальших етапів очищення стічних вод. Вони мають високу ефективність, оскільки вловлюють до 90% жиру, що сприяє зниженню негативного впливу на екологію та зниженню витрат на обслуговування каналізаційних систем.

ЗабрудненняПричинаЖировловлювач
ЖирІз кухніЗапобігає застопоренню каналізації та підвищує ефективність очищення стічних вод.
НафтопродуктиЗ автосервісів та автомийокУловлює та затримує нафтопродукти, запобігає їх попаданню у водні джерела.
Пісок та гравійВантажоперевезення та будівництвоЗатримує та видаляє пісок та гравій зі стічної води, забезпечуючи її очищення та запобігаючи засміченню каналізаційних систем.
Органічні відходиРесторани та кафеУловлює та розкладає органічні відходи, запобігаючи їх попаданню в каналізаційні мережі та сміттєзвалища.

Для чого потрібний жировловлювач Сепаратор жиру або жировловлювач потрібний для очищення стічних вод від твердих і нерозчинних жирів, а також великих фракцій, що в результаті оберігає магістральні системи каналізації від закупорки та аварійного виходу з ладу.

Коли потрібен жироуловлювач?

Жировловлювач призначається для збирання жирових та масляних частинок зі стоків у спеціальний резервуар. Для того щоб такий агрегат працював справно, необхідно, щоб температура стічної води була не більше сорока градусів, інакше жир починає плавитися, і його складніше зібрати.

Як часто треба мити жировловлювач?

У більшості випадків жировловлювач рекомендується очищати раз на 3-5 днів. Промислові моделі мають датчики рівня жиру, які проінформують про критичну кількість відходів та олії.

Скільки коштує встановити жироуловлювач?

Прайс лист

НайменуванняЦіна(од.)
1Жировловлювач із склопластику, продуктивність 1 л/свід 44 900 грн.
2Жировловлювач із склопластику, продуктивність 2 л/свід 48 700 грн.
3Жировловлювач із склопластику, продуктивність 3 л/свід 72 200 грн.
4Жировловлювач із склопластику, продуктивність 4 л/свід 87 700 грн.

Related Post

Історія наркотиків: перші препарати та їх появаІсторія наркотиків: перші препарати та їх поява

Поява наркотиків має давню історію, дослідження якої дозволяє глибше зрозуміти характер людської цивілізації та її взаємодію з речовинами. Наркотики, будучи речовинами, здатними змінювати фізичні та психічні стани людини, набули широкого

Коли висаджувати авокадо із води в землюКоли висаджувати авокадо із води в землю

Коли пересаджувати авокадо в землю? Влітку рослину потрібно підгодовувати 1-2 рази на місяць складами для кімнатних рослин. Також авокадо потрібно пересаджувати: перші 5 років – щороку, а потім раз на

Як використовувати м’якоть гарбузаЯк використовувати м’якоть гарбуза

Її плоди добре зберігаються навіть в кімнатних умовах. М'якоть гарбуза використовують для каш, супів, солодкої випічки. Не пропаде і насіння: його можна використовувати для посадки або в якості корисного доповнення