Як засолити зелені помідори вдома

Для приготування розсолу на 1 літр профільтрованої води додаємо 2 столові солі з гіркою і 1 столову ложку цукру. Воду доводимо до кипіння і охолодити. Коли вода стане кімнатної температури акуратно заливаємо в посуд. Закриваємо помідори.17 серп. 2017 р.

Як правильно квасити зелені помідори?

На дно відправляємо листя хрону, вишні, селеру, лаврове листя, а також кріп та часник (його чистити не потрібно). Далі у відро всипаємо коріандр, чорний перець горошком, а також гірчицю в зернах. Після цього у відро щільно складаємо зелені помідори.

Як зберегти зелені помідори на зиму?

Нестиглі плоди укладають в будь-яку ємність в 2-3 шари (при цьому кожен шар перекладають папером або сухою тирсою) і нещільно прикривають кришкою, щоб до плодів надходило повітря (натомість можна притінити плоди тканиною). Зібрані помідори зберігають при температурі 12-15°С і вологості 80-85%.

Як зробити щоб дозріли зелені помідори?

Якщо плоди досить великі, їх можна зривати в зеленому стані. Щоб прискорити дозрівання зелених томатів, до них потрібно додати 2-3 червоних. Зрілі томати виділяють газ етилен і прискорюють цей процес. Зберігати недозрілі помідори варто при температурі приблизно +25°C.

Як засолити зелені помідори – 8 рецептів на …
Якщо ви хочете, щоб солоні помідорчики були надзвичайно смачними, скористайтеся моїм рецептом! Нам потрібно: на 10 літрове відро 5-6 кг помідорів зелень селери та кропу листя смородини та вишні десять …

Related Post

Як прищипувати фіалкиЯк прищипувати фіалки

Що потрібно щоб цвіли фіалки? Освітлення Фіалки цвітуть круглий рік при достатньому освітленні протягом 12-14 годин в день. Вологість повітря Фіалкам необхідна вологість повітря 50-60%, під час опалювального сезону вологість

Врожайність винограду з гаВрожайність винограду з га

Середня врожайність дорослого родючого винограднику — 7,5 кг на метр довжини ряду. Загальна і максимальна врожайність вкривного винограднику — 24,75 т/га.5 жовт. 2021 р. Скільки винограду можна зібрати з 1 га?

Філософія: суть та основні поняттяФілософія: суть та основні поняття

Філософія – це найдавніша наукова дисципліна, що існує з моменту появи у розумних істот потреби шукати відповіді на фундаментальні питання про світ і сенс життя. Філософія прагне осмислити та пояснити