Як закочувати овочі на зиму

Овочі заливають окропом, залишають на 20 хвилин, зливають воду, доводять до кипіння і заливають повторно. У півтора літрах води розчиняють цукор і сіль, доводять до кипіння, вводять оцет. Заливають киплячим маринадом овочеве асорті в банках. Закочують, загортають для охолодження.13 лист. 2020 р.

Як зберігати овочі на зиму?

Найкраще зберігати овочі, коренеплоди й фрукти в сухих підвалах або погребах, але при їх відсутності підійде і звичайна комора. Головне, щоб приміщення для зберігання врожаю було достатньо прохолодним і сухим.

Що можна закрити на зиму?

Осіння консервація: топ-10 заготовок на зиму

  1. Аджика Фото: Depositphotos.
  2. Солоні огірки Фото: Depositphotos.
  3. Солоні помідори Фото: Depositphotos.
  4. Овочеве асорті Фото: Depositphotos.
  5. Лечо Фото: Depositphotos.
  6. Мариновані гриби Фото: Depositphotos.
  7. Кабачкова ікра Фото: Depositphotos.
  8. В'ялені помідори Фото: Depositphotos.

Що можна маринувати?

Маринувати можна будь-які овочі: печериці, огірки, кабачки, патисони, солодкий перець, томати, стручкову квасолю, цибулю і навіть буряк. Для маринаду потрібен цукор, сіль і вода. Усе. Можна ще використовувати оцет, якщо хочете прискорити процес маринування.

Як заготувати овочі на зиму – важливі правила …
Як зберегти овочі на зиму, не втративши вітаміни: два універсальні способи заготівлі

Related Post

Осетрова ікра vs білуга: у чому різниця?Осетрова ікра vs білуга: у чому різниця?

Ікра осетра та білуги є двома відомими видами ікри, які користуються великою популярністю у світі гастрономії. При цьому вони мають деякі відмінності, які роблять їх унікальними та цікавими для гурманів.

Як розмножити дику цибулюЯк розмножити дику цибулю

Сіють його під зиму чи навесні після обов'язкової стратифікації протягом 90 днів. Добре розмножується самосівом. Під посів ґрунт перекопують з перегноєм або лісовою підстилкою, добре поливають. Насіння заглиблюють у ґрунт

Чи можна вилікувати нежить промиванням?Чи можна вилікувати нежить промиванням?

Промиваємо ніс сольовим розчином. Тим самим звільняємо його від слизу, зволожуємо та дезінфікуємо. Важливо використовувати досить велику кількість фізрозчину для промивання носа – 100-250 мл. Купити його можна в аптеці