Як швидко засмагнути для світлої шкіри

Як засмагнути, якщо в тебе світла шкіра?

Починайте засмагати з 10-20 хвилин, щодня збільшуючи час сонячних ванн на десять хвилин. Більше 2-х годин поспіль проводити на пляжі не варто: цього часу достатньо для вироблення шкірою пігменту барвника — меланіну.

Що допомагає швидше засмагнути?

Якщо хочеться засмагнути швидше, можна використовувати масло-блиск, активатор засмаги з SPF 10. Воно створює на шкірі гладке покриття та притягує сонячне проміння, допомагаючи засмагнути швидше, але без ризику отримати опік.

Скільки хвилин достатньо, щоб засмагнути?

Гарна засмага – природна і рівна, тому час перебування на сонці треба збільшувати поступово: перший день – близько 20 хвилин; другий – 30-40 хвилин; потім власникам смаглявої шкіри можна засмагати до двох годин, але обов'язково з перервами та адекватним фотозахистом.

YouTube
ЯК ЗАХОРІТИ ЗА 3 ДНЯ СВІТЛОЇ ШКІРИ / ЛАЙФХАК ЯК Я ШВИДКО ЗАгоріла – YouTube

Як правильно засмагати? Найкращі лайфхаки гарної засмаги для світлої шкіри

Поки погода радує сонячними днями, лови момент – і засмагай! Про те, як правильно засмагати, щоб не нашкодити шкірі, читай у нашому матеріалі.

Не займайтеся самолікуванням! У наших статтях ми збираємо останні наукові дані та думки авторитетних експертів у галузі здоров'я. Але пам'ятайте: поставити діагноз та призначити лікування може лише лікар.

Розуміємо, що тобі не терпиться засмагнути, але все-таки не поспішай: правильним поступово збільшуватиме перебування на сонці

Одне з найактуальніших питань улітку – не лише куди поїхати у відпустку, а й як правильно і рівномірно засмагнути.Звичайно, є чимало шанувальників фарфорової блідості, але багато дівчат мріють саме про освіжаючий засмаглий відтінок шкіри. Коли, як не влітку, носити відкритий одяг яскравих відтінків, який приголомшливо поєднується з оливковою шкірою! До того ж, помірні сонячні ванни зміцнюють імунітет, підвищують настрій, сприяють виробленню вітаміну D. Якщо знати, як правильно засмагати, можна забезпечити позитивний ефект від впливу сонця. Але не варто забувати, що при зловживанні засмагою не уникнути «побічних ефектів»: опіків, алергічної реакції, сухості та зневоднення, фотостаріння, пігментних плям і навіть онкологічних захворювань: це доведено вченими у всьому світі.

Як правильно і рівномірно засмагати на сонці

Питання, як правильно засмагати на сонці, влітку стає особливо актуальним: хочеться набути гарного відтінку шкіри без шкоди для неї. Щоб придбати гарну засмагу і не обгоріти, дотримуйся безпечного годинника виходу на сонце. Загоряти краще ранковим (до 11:00) або вечірнім часом (після 16:00). Вдень від сонячних ванн варто утриматися.

Як правильно засмагати на пляжі

На пляж ходять не тільки купатися, а й щоб отримати ефектну засмагу. Щоб відпочинок залишив лише позитивні враження, читай нашу інструкцію, як правильно засмагати на морі без опіків.

  1. Одне із золотих правил засмаги на пляжі – перебування на сонці у безпечний годинник. Денний час (11:00–16:00), коли сонце найактивніше, краще проводити у тіні.
  2. Обов'язково користуйся сонцезахисними засобами. У перші дні відпочинку наноси крем із SPF не нижче 30, а коли шкіра почне покриватися засмагою, переходь на SPF 10-15.
  3. Обновляй шар сонцезахисного крему після кожного купання.
  4. Скільки потрібно засмагати? Вперше досить побути на сонці хвилин 15. Потім потроху збільшуй час.
  5. Після пляжу прийми прохолодний душ, щоб змити залишки крему та охолодити шкіру. Потім нанеси зволожуюче молочко або олію після засмаги.
  6. Зробити засмагу більш рівним та інтенсивним допоможе вживання помаранчевих овочів та фруктів. Персики, морква, апельсини та абрикоси багаті на бета-каротин, який сприяє виробленню меланіну.

У води засмага швидше липне до шкіри, так що якщо ти хочеш швидко засмагнути, вирушай до моря або в басейн

Як отримати засмаглу особу

Шкіра на обличчі тонша і чутливіша, ніж на тілі, тому засмага в цій зоні має особливості. Дерматологи радять захищати шкіру обличчя від сонця, оскільки ультрафіолетове випромінювання провокує фотостаріння та пігментацію. Але в естетичних цілях ти можеш дозовано підставляти обличчя сонечку.

Як підготувати шкіру обличчя до засмаги:

  1. Перед засмагою рекомендується провести відлущування за допомогою м'яких засобів для пілінгу.
  2. Потім нанеси зволожуючий засіб, що відповідає потребам шкіри.
  3. Якщо ти збираєшся вийти на яскраве сонце, заверши догляд кремом із високим сонцезахисним фактором.
  4. Для щоденного використання підійде зволожуючий засіб із середнім SPF.

Дотримуючись цих правил, ти зможеш отримати засмагу обличчя без ризику отримати опіки. Якщо ти відвідуєш солярій, правила засмаги та підготовки до нього будуть такі самі.

Як правильно розпочати засмагати після зими? Не забувай захищати від ультрафіолету ніжну шкіру губ, наносячи бальзам із SPF. У зоні навколо очей слід використовувати спеціальний сонцезахисний крем, оскільки від звичайного може виникнути подразнення.Якщо шкіра жирна чи проблемна, вибирайте засіб із позначкою «некомедогенно» (це дозволить уникнути закупорювання пір).

Захист від сонця потрібно наносити за 30 хвилин до виходу надвір. Якщо неводостійкий крем, необхідно оновлювати його щоразу після купання. Дуже світла шкіра потребує використання SPF 30 або 50: у цьому випадку не стоїть питання, як швидко засмагнути, тому що набагато важливіше уникнути опіків.

Якщо мрієш про смагляві ноги, правила засмаги прості: частіше бувай на сонці або користуйся автобронзантами

Як швидко досягти засмаги на ногах

Засмалені ноги – це справжній символ літа! Багато дівчат у теплий сезон хочуть носити короткі спідниці, сукні та шорти і тому прагнуть, щоб шкіра на ногах набула рівного та привабливого бронзового відтінку. Але часто засмага на ногах буває світлішою, ніж на іншому тілі, оскільки швидко засмагнути в цій зоні не виходить. Чому так відбувається – розглянемо найчастіші причини.

  • Шкіра на ногах досить щільна, тому засмага проявляється повільніше.
  • У шкірі ніг виробляється мало меланіну.
  • Ми частіше знаходимося у вертикальному положенні, що перешкоджає прямому влученню сонячних променів на ноги.
  • Якщо влітку ти багато часу проводиш у воді, ноги постійно приховані від сонця.

Правила рівномірної засмаги ніг

Ми підготували докладну інструкцію для тих, хто хоче знати, що робити, щоб ноги швидко засмагли. Отже, як правильно і швидко засмагнути?

  1. Займи правильне положення: лягай так, щоб ноги були розгорнуті у напрямку сонця.
  2. Роби пілінг. Щоб засмага лягла рівно і надійно «зчепився» зі шкірою, перед виходом на сонце необхідно видалити ороговілі частинки. Використовуй для цього скраб або тверду мочалку.
  3. Зволожуй шкіру – це дозволить засмагу проявлятися рівномірно.
  4. Використовуй засоби – активатори засмаги. Їх можна купити практично у будь-якому магазині косметики.
  5. Виходячи з води, не витирай ноги насухо, а дайте їм висохнути на сонці. Це прискорить появу засмаги (але важливо дотримуватися належного годинника для виходу на сонце, щоб уникнути опіків).
  6. Рівна і швидка засмага ногам забезпечить відвідування солярію, де випромінювання розподіляється рівномірно по всіх частинах тіла.
  7. Наноси на ноги натуральні олії, що прискорюють появу засмаги. Для цих цілей підійдуть олії волоського горіха, шипшини, кокосу, цитрусових або куркуми.

Якщо в тебе дуже біла шкіра, то найкраще правило засмаги – «ніякого засмаги»! Використовуй автобронзант або змирись з молочним відтінком шкіри

Як правильно засмагати власникам світлої шкіри

Людям зі світлою шкірою складно досягти рівного бронзового відтінку засмаги. Навіть після недовгого перебування на сонці вони можуть отримати опік. Якщо ти хочеш позбутися «аристократичної блідості», дотримуйся наших порад.

  1. Збираючись у відпустку, походь тиждень у солярій. Достатньо хоча б трьох- або п'ятихвилинного сеансу через день, щоб поступово підготувати шкіру до засмаги.
  2. При світлій шкірі дуже важливо пам'ятати, як правильно засмагати за часом. Перший вихід на сонце слід обмежити 15 хвилинами. Нагадуємо, що з 11:00 до 16:00 краще не засмагати.
  3. Перед виходом на сонце нанеси на шкіру сонцезахисний крем із високим сонцезахисним фактором. Це має бути спеціальний засіб, а не «народні» рецепти, як, наприклад, кокосова олія.
  4. Після купання витирай шкіру насухо та заново покривайте сонцезахисним кремом.
  5. Кожні 10 хвилин змінюй положення тіла, щоб засмага була більш рівномірною.
  6. Не забувай носити головний убір та сонцезахисні окуляри.

Якщо ти дуже легко обгораєш, але все ж таки хочеш, щоб шкіра набула оливкового відтінку, спробуй засоби для штучної засмаги. Розповідаємо, як правильно та швидко «загоріти» зі світлою шкірою, навіть не виходячи на сонце.

  • Вибирай засіб для штучної засмаги, виходячи зі свого відтінку шкіри. Для блідої шкіри підійде крем із найсвітлішим відтінком – це буде виглядати природно.
  • Перед нанесенням крему слід зробити пілінг. Шкіра стане гладкою, і завдяки цьому штучна засмага ляже рівніше.
  • Наноси засіб у рукавичках і уникай його попадання на область очей та губ.
  • Після нанесення засобу почекай близько десяти хвилин, перш ніж одягатись.
  • Не приймай душ протягом кількох годин (в ідеалі – 6) після процедури.
  • Крем потрібно наносити щодня до бажаного відтінку.
  • Переконайтеся, що у вас немає алергії на вибраний засіб. Для цього нанеси його на невелику ділянку шкіри та перевір реакцію через добу.

Як правильно засмагати в солярії без шкоди для шкіри

При правильному застосуванні солярій – це безпечний спосіб засмагнути. Ось поради експертів, як правильно засмагати у вертикальному солярії:

  1. Перед процедурою потрібно зробити глибоке очищення та відлущування шкіри. Скористайся скрабом для тіла або твердою мочалкою.
  2. Не нехтуй сонцезахисним засобом! Воно не тільки запобігатиме опікам, але й зволожить шкіру.
  3. Їж достатньо продуктів із вітаміном С, який мінімізує шкідливий вплив ультрафіолету.
  4. Використовуй активатор засмаги з бета-каротином, який забезпечує рівний та красивий відтінок шкіри.
  5. Заклей соски, родимки та рідні плями спеціальними наклейками.Якщо ти маєш татуювання, нанеси на них сонцезахисний засіб товстим шаром.
  6. Як правильно засмагати вперше? Не поспішати! При дуже світлій шкірі тривалість першого сеансу має бути не більше ніж 1-2 хвилини. Якщо шкіра не бліда, можна починати з 5, 8 або 10 хвилин.
  7. Відвідуй солярій не частіше за два рази на тиждень. Коли шкіра трохи засмагне, проводи процедуру один раз на тиждень.
  8. Після солярію нанеси на шкіру зволожуючий засіб.

Як засмагнути в домашніх умовах

Вибираючи спосіб, як правильно засмагати в солярії або на сонці, пам'ятай, що абсолютно безпечної засмаги не існує. "Якщо шкіра почервоніла або вкрилася засмагою, це в будь-якому випадку означає, що їй завдано ультрафіолетової шкоди, так що краще бережіть її від сонця", – каже американський дерматолог Джошуа Зейхнер. Йому вторять численні дослідження вплив ультрафіолету на шкіру. Не дивно, що багато дівчат взагалі відмовляються від перебування на пляжі, інші ховаються в тіні.

На щастя, існують способи отримати гарну засмагу без опромінення шкіри. Для цього тобі знадобиться засіб із автозагаром. Запам'ятай правила безпечного «загара», які допоможуть стати смуглянкою в домашніх умовах.

  1. Для сухої шкіри краще підійде лосьйон, а для жирної спрей.
  2. Візьми засіб на кілька відтінків темніше за твою шкіру. Якщо ти дуже світлошкіра, шоколадна засмага буде виглядати дивно і неприродно. Краще зробити вибір на користь легкого ефекту обвітреної шкіри.
  3. Обов'язково перед нанесенням засобу зроби ретельний пілінг шкіри, щоб засмага лягла рівно. На сухій поверхні, що лущиться, засіб проявиться плямами.
  4. Після пілінгу нанеси на шкіру зволожуючий крем або олію.
  5. Одягни на руки рукавички і приступай до нанесення засобу для засмаги.
  6. Розподіли лосьйон або спрей рівномірно по всьому тілу, починаючи з ніг і рухаючись вгору.
  7. Щоб нанести засіб на спину, знадобиться "допомога друга" або спеціальна лопатка для спини, яку можна купити в аптеці.
  8. Після того як все тіло буде оброблено, зніми рукавички та нанеси засіб на тильні сторони долонь та пальців за допомогою ватного диска.
  9. Перед тим як покрити лосьйоном обличчя, змасти вазеліном шкіру на лінії росту волосся.

Чи можна засмагати без крему?

Питання, як правильно засмагати у солярії чи на пляжі, щоб швидко стати «шоколадкою», хвилює багатьох: адже літо таке коротке! Але відмовлятися заради якнайшвидшого отримання засмаги від сонцезахисних засобів – погана ідея. Лікарі не радять засмагати без сонцезахисного крему – це призводить до появи опіків і в перспективі навіть раку шкіри. Влітку варто уважно поставитися до вибору коштів із SPF. Він залежить від фототипу.

Дуже світла шкіра, сірі або блакитні очі у поєднанні зі світлим і рудим волоссям роблять тебе представником першого фототипу, якому потрібні засоби з найвищим сонцезахисним фактором – SPF50. На ластовиння можна наносити крем проти пігментації, який також може містити UV-фільтр. Але, чесно кажучи, у твоєму випадку найправильніша відповідь на запитання, як правильно засмагати і домогтися засмаги в солярії або на пляжі – «ніяк»! Білосніжкам краще використовувати автобронзанти і не експериментувати із сонячними ваннами.

Якщо в тебе світла шкіра і русяве волосся, немає ластовиння, а очі карі, зелені або блакитні, це означає, що твій фототип – другий. У цьому випадку потрібний крем із SPF від 30 до 50.

У жінок з темним волоссям та світлою або трохи смаглявою шкірою третій фототип, при якому правила безпечної засмаги рекомендують використовувати засіб із SPF30.

Зі смаглявою шкірою, темним волоссям і очима (четвертий фототип) питання, як правильно засмагати, зазвичай не варто: засмага сама липне до таких дівчат. Тим не менш, без крему не обійтися – потрібний фактор захисту SPF15.

Фото: Getty images, Shutterstock

Related Post

Чи можна садити тюльпани у листопадіЧи можна садити тюльпани у листопаді

Зимостійкі квіти На початку листопада в теплу погоду можна висаджувати тюльпан і гіацинт. В кінці осені можна посадити підсніжники, оскільки вони витримують навіть зимову погоду. Ніжні цикламени – класичні квіти

Розсада дині витягнулася, що робитиРозсада дині витягнулася, що робити

Що робити, якщо розсада витяглася Немає жодної проблеми в тому, щоб висадити розсаду, яка переросла, в ґрунт. Потрібно лише зробити лунки глибшими і помістити в них розсаду під гострим кутом,

Як налаштувати зміну слайдів – докладний гід з налаштування зміни слайдівЯк налаштувати зміну слайдів – докладний гід з налаштування зміни слайдів

Зміст:1 Як налаштувати зміну слайдів у презентації?2 Як настроїти автоматичну зміну слайдів у PowerPoint?3 Як настроїти автоматичне перегортання слайдів?4 Як озвучити перехід слайдів? Сучасні презентації часто використовуються для передачі інформації