Як розрізнити горобця від горобця

ПОЛЬОВИЙ І ХАТНІЙ ГОРОБЦІ ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ КОЛЬОРОМ «ШАПОЧОК» На відміну від іншого виду — хатніх горобців — вони мають коричневу шапочку (у хатніх — сірі), білуваті щоки, чорну пляму на щоках, якої у хатніх немає; чорна пляма на волі помітно менша, ніж у хатнього горобця.14 лют. 2019 р.

Як визначити стать горобця?

Самець відрізняється від самки наявністю великої чорної плями, що охоплює підборіддя, горло, зоб і верхню частину грудей, а також темно-сірим (а не темно-бурим) верхом голови. У самки голова й горло сірі, а над оком є бліда сіро-жовта смуга.

Як виглядає горобець?

Хатній горобець має довжину тіла близько 16 сантиметрів, маса – 23–35 грамів. Загальне забарвлення оперення – зверху коричнювато-буре, іржавого кольору із чорними плямами, знизу – білувате або сіре. Щоки білі, вушна область – блідо-сіра. Крила з жовтувато-білою поперечною смугою.

Як виглядає маленький горобець?

Горобці – невеликі пташки, трохи більші за синицю. Зазвичай вони мають коричнево-сіре забарвлення оперення, округлу голову, короткий хвіст та маленький конусоподібний дзьоб. Крила у горобців короткі, трохи округлі. Зазвичай самці та самиці мають трохи відмінне забарвлення.

Горобець хатній — Вікіпедія
Горобе́ць х́атній (Passer domesticus) — найпоширеніший вид роду горобців (Passer), родини горобцевих (Passeridae). Це один із найвідоміших птахів, що живуть по сусідству із житлом людини (звідси його видова назва «хатній»). Добре пізнаваний як за зовнішнім виглядом, так і за …

Related Post

Мезофільно-термофільна закваскаМезофільно-термофільна закваска

Що таке Мезофільна закваска? МЕЗОФИЛЬНАЯ негазообразующая закваска Для мягких и полутвердых сыров с закрытой структурой (без глазков) из коровьего и козьего молока. Кеш Як робити закваску для сиру? Для приготування

Коли прищипувати грошове деревоКоли прищипувати грошове дерево

Для цього влітку, навесні чи восени виконують прищипування: гострими ножицями виконують обрізку листочка, не зачіпаючи точку росту (вона представляє опуклість світло-зеленого кольору). Якщо все зроблено правильно, незабаром почнеться зростання бічних

Під які рослини можна сипати кавову гущуПід які рослини можна сипати кавову гущу

Яким рослинам підходить кавова гуща? Кавову гущу як добриво для кімнатних рослин. Зокрема вона підходить троянд, папороті, фікусів, пальм, азалій, аспарагусу та фіалок. Поливати горщики можна лише після того, як