Як правильно розвести хлорку для відбілювання: покрокова інструкція

Хлорка – один із найпопулярніших та найдоступніших способів для відбілювання. Вона ефективно видаляє плями і надає білизну різним поверхням, будь то білизна, кахельна плитка або стіни. Однак неправильне використання хлорки може призвести до поганих результатів або навіть пошкодження матеріалів. Тому важливо знати як правильно розвести хлорку для отримання максимального ефекту.

Першим кроком під час розведення хлорки необхідно врахувати її концентрацію. Вона може бути різною, і від цього залежатиме на скільки вона діятиме. На пляшці з хлоркою зазвичай вказані рекомендації щодо розведення. Також важливо пам'ятати, що не всі матеріали є стійкими до хлорки, тому перед застосуванням слід перевірити її на невеликій ділянці поверхні.

Для розведення хлорки можна використовувати воду. Оптимальне співвідношення води та хлорки для відбілювання білизни – одна частина хлорки на десять частин води. При цьому варто пам'ятати, що хлорка дуже активна речовина, тому необхідно одягнути гумові рукавички і працювати в приміщенні, що добре провітрюється. Готовий розчин хлорки варто використовувати відразу після приготування і не довше одного тижня.

КрокДія
Крок 1Виберіть місце для приготування розчину хлорки. Переконайтеся, що у приміщенні є достатньо свіжого повітря.
Крок 2Одягніть захисні рукавички та маску, щоб захистити шкіру та дихальні шляхи від хімічних випарів.
Крок 3Заповніть контейнер чистою водою. Кількість води залежить від того, яку концентрацію хлору ви хочете отримати. Зазвичай рекомендується використовувати одну частину хлору на десять частин води.
Крок 4Додайте повільно хлорку у воду, постійно перемішуючи суміш. Будьте обережні та не дихайте випарами хлорки.
Крок 5При необхідності продовжуйте додавати хлорку, доки не досягнете бажаної концентрації розчину. Пам'ятайте, що чим більше хлору ви додаєте, тим сильнішим буде розчин.
Крок 6Коли досягнуто потрібної концентрації, закрийте контейнер і перемішайте його ще раз. Залишіть суміш на кілька хвилин, щоб вона стабілізувалася.
Крок 7Готовий розчин хлору готовий до використання. Використовуйте його для відбілювання білизни, чищення поверхонь або інших цілей.

Як зробити з хлорки білизну?

Потрібно змішати сім літрів води з однією склянкою хлорки. Тепер потрібно прокип'ятити одяг у цьому розчині протягом приблизно 15 хвилин. Правило тут просте, один предмет одягу – один сеанс варіння. Якщо хочеться, щоб ефект відбілювання виявився більшою мірою, потрібно варити довше.

Скільки хлору в Відбілювачі?

Відповіддю служить гіпохлорит натрію, що входить до складу білизни, який є неорганічною сполукою. Її хімічна формула (NaOCl) – гіпохлорит натрію. Є сильним окислювачем із вмістом активного хлору 95,2 % і має хороші дезінфікуючі та антисептичні властивості.

Як правильно розвести хлорку?

Сухий порошок хлорки розлучається у воді у співвідношенні 30 грамів порошку на 1 літр води. Готовим розчином промивається підлога по всьому периметру, особливу увагу потрібно приділити важкодоступним місцям, а також місцям з підвищеною вологістю: ванна кімната, зокрема, під ванною або душовою кабіною, під кухонною раковиною.

Скільки білизни на 1 л води?

Дезінфекційний ефект (крім білизни) Розчинити 3/4 ст. (150 г) в 1 л води. Час контакту із розчином 60 хв. Після обробки розчином білизна пополоскати, промити поверхні водою.

Related Post

Чи потрібний подарунок на дівич-вечір?Чи потрібний подарунок на дівич-вечір?

Традиція дарувати подарунок на дівич-вечір У наш час традиція «оплакувати» наречену замінилася галасливими вечірками та домашніми «посидіти» в теплій компанії. Дівчина сама вибирає майданчик для дівич-вечора, а от подарунок, як

Хто знімався у серіалі Філін?Хто знімався у серіалі Філін?

У другому сезоні продюсери проекту вирішили збільшити кількість серій до 24. Виробництвом серіалу займаються кінокомпанія "Тріікс Медіа" на замовлення Телерадіокомпанії "Петербург", "П'ятий канал". Завершення зйомок заплановане на лютий 2022 року.

Що робити, якщо лопнула сітківка ока?Що робити, якщо лопнула сітківка ока?

Лікування ретинального розриву проводиться шляхом лазеркоагуляції сітківки. У складних клінічних випадках вирішується питання про вітректомію – видалення склоподібного тіла, яке може проникнути між шарами сітківки і викликати її відшарування. Найбільш