Як правильно доглядати чорну смородину, щоб був хороший урожай

Посадка й догляд за чорною смородиною Ґрунт: некислий, добре дренований і удобрений. Полив: у середньому один раз на п'ять днів при витраті на кожен 1 м² ділянки по 20-30 л води: ґрунт має промокнути на глибину 30-35 см. Обрізування: навесні – санітарна прочистка, у період падолисту – основне обрізування.28 лют. 2023 р.

Що любить смородина?

Смородина любить сонце і помірно вологий грунт, хоча чорна смородина може рости і в напівтіні. Не любить вітру, протягів і кислого грунту – вона не буде давати ягід поруч з хвойними деревами, щавлем, хвощем, подорожником. Смородина дуже любить воду, а без неї дає поганий урожай, з сухими і дрібними кислими ягодами.

Що лікує чорна смородина?

Чорна смородина широко застосовується в домашній медицині. Її вживають при застуді, захворюваннях кишечника, зниженому імунітеті. У цій ягоді міститься величезна кількість вітаміну С – до 570 мг в 100 г. Це в десять разів більше, ніж в лимоні.

Як правильно обрізати чорну смородину?

Чорна смородина – правила обрізки Том, відразу ж після збору врожаю їх (пагони) вкорочують на третину, де як правило, формуються вже нові. Якщо нових пагонів немає, тоді гілку відрізають повністю. Якщо Ви бачите, що з кореневища ростуть сильні пагони, їх рекомендують не зрізати, якщо є вільний простір для росту.

Як доглядати за смородиною, щоб був хороший урожай
Як доглядати за смородиною, щоб був хороший урожай. … Часто поливати смородину не потрібно, достатньо провести рясний полив три рази за сезон вегетації. Навесні під час інтенсивного росту …

Related Post

У баклажану опадають квіти у теплиціУ баклажану опадають квіти у теплиці

Чому опадають квіти на баклажанах? Чому опадає цвіт на баклажанах Це вимоглива до вологості ґрунту рослина. В спеку під час цвітіння норма поливу баклажанів повинна бути 5–10 л на 1

Що таке морозостійкість та зимостійкістьЩо таке морозостійкість та зимостійкість

Це комплексне поняття, в якому морозостійкість, всього лише один з факторів. Зимостійкість – це загальна здатність рослин переносити несприятливі погодні фактори у «зимовий період», із пізньої осені, взимку та рано