Як користуватися аромаолією лампою

Принцип дії аромалампи дуже простий: у чашу наливається вода, до неї додають кілька крапель ефірної олії або підготовленої суміші. аромамасел, після чого підпалюють свічку, яка підігріває воду і дозволяє летючим речовинам випаровуватися у повітря.

Як правильно користуватися Аромалампою з оліями?

у чашу лампи наливається невелика кількість води; далі в теплу воду додають кілька крапель олії для аромаламп; запалюється свічка-пігулка і поміщається під ємність із водою; під впливом температури ефірні олії в чаші випаровуються та ароматизують простір.

Скільки води потрібно наливати в аромалампу?

Об'єм ємності для води повинен бути не менше 50 гЩоб вода швидко не випаровувалась, інакше масло почне пригоряти на дні чаші і запах буде зовсім не ароматний. Також бажано, щоб лампа була знімною – так її легше мити. Відстань між поверхнею води та джерелом тепла має бути не менше 10см.

Як використовувати ефірні олії як парфуми?

Якщо ви робите парфуми вперше, спробуйте спочатку змішати 2-4 аромаолії. Змішайте за допомогою піпетки кілька крапель ефірних олій у пропорції 2:1:3, де 2 це середні ноти, 1 верхні ноти, 3 нижні ноти.

Аромати
Аромалампа – принцип роботи та правила використання

Як користуватися аромалампою з оліями і свічкою

Аромалампи – спеціальний пристрій, що складається з арки, ємності, через яку здійснюється випаровування води, та корпусу, куди встановлюють свічку. Цей предмет виготовляється зазвичай з кераміки. Він вважається на сьогодні найпопулярнішим і найдоступнішим інструментом для ароматерапії.Знаючи, як користуватися аромалампою з оліями та свічкою, можна боротися з депресією і навіть деякими видами вирусів.

Основні типи ламп

Масла мають давню історію. Про їх унікальні властивості писали ще давні греки та єгиптяни. Вони виступали компонентом різного зілля та знаходили застосування у ритуалах. Існувало повір'я, що вони здатні:

Можна не довіряти всім цим забобонам, але не варто ставити під сумнів їх дивовижні цілющі властивості. Існують різні типи аромаламп. Найпоширенішими вважаються звичайні конструкції, оснащені свічкою та електричні моделі. Перші являють собою чашу, куди наливають олію чи воду. Посуд має невеликі розміри і розміщується над пламенем. Під впливом вогню відбувається випаровування олії та одночасно насичення повітря в приміщенні корисними речовинами.

що таке аромалампа

Працює аромалампа дуже просто. Досить налити в ємність воду, розбавлену 5 краплями олії та поставити її в ємність для нагріву. Використовувати аромалампу для ефірних екстрактів можна як удома, так і на роботі.

Електричну аромалампу можна купити у магазинах. Це оптимальне рішення для тих, хто не хоче користуватись свічками. Нагрівання масел здійснюється за допомогою електрики. Конструкція лампи складається з підключеного до електроживлення керамічного блюдця. Щоб отримати приємний аромат, досить під'єднати пристрій до мережі. Така аромалампа підходить для використання не тільки у квартирі, але й у будь-якому іншому місці. Електрична модель підійде тим, хто не любить інтенсивний запах ефірних олій. При використанні такої лампи формується нейтральний аромат, завдяки чому прилад можна ставити навіть на робочий стіл.

як користуватися аромалампою

Якщо у купленої аромалампи є досить велика чаша, можна вперше наповнити водою тільки половину її об'єму і додати до неї 5 крапель ефірної олії. Деякі експерти рекомендують і зовсім обмежитися двома краплями. Це дає можливість організму поступово пристосуватися до нового аромату.

Аромалампа має чашу місткістю до 15 столових ложок води. Чим більша ємність для рідини, тим повільніше поширюється аромат ефірних масел по будинку.

Правильне використання в ароматерапії

Застосування аромаламп чимось нагадує інгаляційні методи, але відрізняється ширшим спектром дії. Такі прилади використовуються для ароматизації квартири, але іноді до цього додаються інші цілі. Можна легко забезпечити особливу атмосферу будинку, користуючись тим чи іншим запахом. Одночасно з цим існують лікувальні аромати, які мають терапевтичну дію або сприяють профілактиці певних хвороб. Аромалампи знаходять застосування у лікуванні:

Це гарна профілактика дистонії. Застосування ефірних олій сприяє додатковим ефектам:

Це ще й хороший інструмент для ефективної профілактики респіраторних інфекцій. Найідеальнішою більшість користувачів вважає комбінацію олій кориці та мандарину, які беруться у рівних пропорціях. Запалювати аромалампу з такими компонентами можна у робочому кабінеті. Також для цієї зони підійде поєднання розмарину та лимону. Спальня вимагає більш м'яких запахів, тому краще застосувати тут:

аромалампа з оліями

Створити правильну атмосферу у вітальні можна, якщо наповнити її ароматами апельсина та лимона.

Щоб припинити поширення вірусів, використовують поєднання масел чайного дерева та евкаліпта З аналогічною метою можна використовувати бергамот, шавлія, мандарин та сандал.

Аромалампі – це ще й чудовий інструмент для боротьби з сигаретним димом. У цьому випадку прилад можна наповнити сумішшю лимонної трави та розмаринової олії.

Для бажаючих організувати романтичне побачення підійде комбінація рози, неролі, сандалу та іланг-ілангу.

Щоб позбутися від напруги, розумових перевантажень, особливо під час роботи з комп'ютером, потрібна суміш лимонника та імбиру.

Існують певні правила, згідно з якими необхідно використовувати аромалампу:

  • Тщательно вимити чашу перед використанням приладу і обполоснути його після цього водою розведеною уксусом.
  • Спершу беруть чашу, наливають 5 столових ложок теплої води і додають не більше 5 крапель ароматичного масла.
  • Це пропорції, які необхідно використовувати на кожних 15 квадратних метрах приміщення.
  • Можна почати з меншої кількості, а надалі переходити до більш концентрованих сумішей.

Необхідно дотримуватись дозування, яке передбачене для шкірного типу ефірного екстракту. Не можна збільшувати концентрацію самостійно. У цьому випадку можна досягти протилежного ефекту, коли проблеми зі здоров'ям тільки посилюватимуться.

У продаж можна знайти свічки з ароматним воском. Ефірні екстракти володіють унікальною дією на організм, оскільки містять безліч дрібних частинок, які проникають у клітини та тканини. При цьому вони запускають певні реакції у них. Залежно від того, яке саме масло використовується, можна домогтися покращення настрою, забезпечити пробудження або, наоборот, полегшити засинання.

Склад для зміцнення здоров'я

  • Взяти кунжутну олію, додати до неї 3 краплі ефірного екстракту шавлії, по 2 краплі олії кориці та лаванди, після чого струсити суміш.
  • Суміш зберігати в сухому та прохолодному місці, використовуючи у разі потреби.
  • Застосовувати так само, як і інші суміші, тобто взяти певну кількість води, додати 5 крапель суміші запашних трав і поставити чашу в прилад.

Кунжут зміцнює здоров'я, сприяє розслабленню, правильному настрою людини, особливо якщо вона має справу з психологічними проблемами, які здаються нерозв'язними.

Аналогічним ефектом володіє суміш ефірних олій кедра, ароматного перцю та ромашки. Їх змішати по 2 краплі. До готової суміші слід додати 1 краплю перцевої м'яти. 5 крапель отриманої суміші треба з'єднати з водою для аромалампи і поставити її в приміщення, де людина проводитиме більшу частину години.

Корисні поради

Вдихання певних ароматів може призвести до алергічних реакцій, тому необхідно виявляти обережність. Можна почати з мінімальної кількості олії і поступово збільшувати її до оптимальної, спостерігаючи за реакцією організму. Вода, яка наливається у чашу, завжди повинна бути теплою.

Тим, хто вібрав стандартну аромалампу, будуть потрібні свічки. Краще зупинити свій вибір на виробах, які не мають запаху. Ароматичні свічки під час роботи приладу виділяють власний аромат, який змішується із запахом ефірних олій.

Ось чому експерти рекомендують купувати лише спирто-парафінові свічки. Вони зазвичай продаються у металевій оболонці.

Готова рідина повинна мати правильну температуру. За цим треба пильнувати. Вона не повинна бути більшою за 60 °С. Якщо цей показник знизився, то припиниться виділення активних речовин з екстракту. Занадто інтенсивне виділення теж небажане, тому що воно дасть протилежний ефект і зашкодить організму.

Збираючись купити аромалампу, не варто орієнтуватися виключно на цілющі властивості приладу. Можна підібрати таку модель, яка стане зразком інтер'єру і звертатиме на себе увагу гостей.

Якщо слідувати правильним принципам використання аромалампи, заправити та запалити її корректно, буде досягнутий очікуваний ефект. Якщо приділити увагу ще й зовнішньому оформленню приладу, то можна отримати об'єкт, який виглядатиме естетично і стане прикрасою інтер'єру. Можна заправляти його аромамаслами щодня. Використання такої лампи піде на користь усім членам сім'ї.

Як користуватися аромалампою – рекомендації та рецепти сумішей

Аромалампи – найдоступніший і найпопулярніший метод ароматерапії, найпростіший спосіб застосування ефірних олій у всьому спектрі їх властивостей. Вони наповнюють будинок неповторною атмосферою, створюють чарівний настрій, ненав'язливо «просочуючи» простір найніжнішим і найтоншим ароматом. При цьому їх вплив не обмежується ароматизацією приміщень, їх можна застосовувати для лікування захворювань, корекції емоційно-психологічних станів, профілактики інфекцій.

Аромалампи, або аромакурительки – це прилади, що складаються з ємності для випаровування (чаші для води з підігрівом) та арки, або декоративного корпусу, куди встановлюється свічка або де знаходиться пристрій для підігріву. Вони зазвичай виготовлені з кераміки.

За влаштуванням аромалампи можуть бути електричними або з відкритим вогнем: у них нагрівання відбувається за рахунок невеликої свічки-таблетки.

ПРИНЦИП РОБОТИ

Принцип дії аромалампи дуже простий: у чашу наливається вода, до неї додають кілька крапель ефірної олії або підготовленої суміші аромамасел, після чого підпалюють свічку, яка підігріває воду і дозволяє летючим речовинам випаровуватися в повітря. У електричних аромаламп нагрівання відбувається поступово із спеціального термоблока. Завдяки поступовому прогріванню, повільному та рівномірному, повітря в приміщенні насичується ароматами.

Час однієї процедури – не більше 2-х годин, при цьому починати рекомендують із процедур тривалістю всього 20-25 хвилин.

Перед процедурою обов'язково провітрюють кімнату. Користуватися аромалампою можна лише за відсутності протягів та при зачинених вікнах та дверях.

Аромалампи не встановлюють на пластикових поверхнях, на матеріалах, що легко займаються, а також в зоні доступу маленьких дітей.

Ефірні олії підбирають індивідуально, за показаннями або персональними уподобаннями, якщо ви використовуєте олії тільки для ароматизації. Пам'ятайте, що ті аромаолії, які підходять вам, можуть зовсім не підходити для ваших близьких. Якщо ви плануєте насолоджуватися процедурами разом, підбирайте олії так, щоб вони були комплементарними для кожного члена вашої родини.

ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ АРОМАЛАМПУ

Спочатку в ємність для випаровування наливають теплу воду (від двох до шести столових ложок), в яку капають близько 5-6 крапель ефірних олій на кожні 15 квадратних метрів кімнати (максимум – 15 крапель, мінімум – 3). Починати краще з менших дозувань, поступово доходячи до оптимальної концентрації.

Використовуйте рекомендовані для кожної ефірної олії дози, в жодному разі самостійно не збільшуючи концентраціюадже це може призвести до пригнічених станів, погіршення самопочуття та зворотних до бажаних ефектів.

Періодично, у міру випаровування, воду необхідно підливати. Ніколи не залишайте працюючу аромакурительку без нагляду.

Після використання аромалампи, якщо ви застосовувати інші масла, необхідно вимити ємність з милом, після чого сполоснути у воді з оцтом.

АРОМАЛАМПА ЯК МЕТОД АРОМАТЕРАПІЇ

Метод аромаламп належить до інгаляційних методів, але на відміну від гарячих та холодних інгаляцій спектр його впливу набагато ширший. Основним напрямом використання аромакуритель є ароматизація приміщень, а ось цілі і завдання при цьому можуть бути зовсім різними.

Їх умовно можна розділити на ароматичні, призначені для ароматизації приміщень та створення атмосфери за допомогою запахів, та лікувальні, при яких використання ефірних олій покликане вирішити профілактичні чи терапевтичні завдання.

Метод аромаламп ефективний при корекції емоційного фону та нав'язливих психічних станів, стресу та депресії, втоми, як метод профілактики дистоній, для підвищення тонусу, пам'яті та інтелектуальних функцій, при респіраторних інфекціях.

Related Post

Які запитання можна поставити про роботу? 10 корисних питаньЯкі запитання можна поставити про роботу? 10 корисних питань

Зміст:1 Запитань про роботу, на які ви маєте знайти відповіді2 В чому полягає основна мета цієї роботи?3 Які вимоги ставляться до кандидатів на цю посаду?4 Які навички і компетенції необхідні

У будинку завелися мурахи, чим вивестиУ будинку завелися мурахи, чим вивести

Для обробки кімнат потрібно розвести оцет з водою один до одного. Цим розчином вимити кухню, особливо шафи і підлоги у всьому будинку. Для другого способу потрібні по одній столовій ложці

Значення дощового хробакаЗначення дощового хробака

Вони виконують важливу місію – сприяють розкладанню органічних речовин. Також черв'яки служать індикатором якості і родючості грунту – якщо в грунті хробаків багато, то в ньому багато гумусу і він