Що зробити щоб відкрилися півонії?

Кожні 2:00 повністю занурюйте бутони в прохолодну воду на 10-15 секунд. Постукайте по бутонах або акуратно стисніть їх пальцями, щоб викликати тиск у пелюстках. Герметично закрийте букет на годину поліетиленовим пакетом. Рослини почнуть виділяти етилен, який стимулює пелюстки до розкриття. 3 лип. 2019 р.

Ніжні квіти стоять у вазі кілька днів, але при правильному догляді можна продовжити життя півонії до 15-17 днів. Пухнасті квіти, що повністю розпустилися, простоять у воді не більше 5 днів. Якщо зрізати не до кінця півпіони, що розкрилися, термін життя триватиме до 2 тижнів.

Є елементарний спосіб змусити їх розпуститися. Що потрібно зробити: Обрізати стебла квітів під кутом 45 градусів. Наповнити звичайну вазу теплою водою, а гарну вазу, в якій стоятимуть квіти, налити холодну воду. Потім помістити ці вперті квіти у теплу воду і дати їм постояти протягом однієї хвилини.

Щоб півонії цвіли рясно, бутони обов'язково потрібно видаляти. Особливо важливо робити це у перший та другий роки після посадки, оскільки масове цвітіння не дає повноцінно розвиватися кореневій системі. Якщо хочете отримати великі верхні квітки, видаляйте бічні бутони після досягнення ними розміру з горошину.

Related Post

Як стати волонтером у новосибірську з чого початиЯк стати волонтером у новосибірську з чого почати

Що потрібно зробити, щоб стати волонтером? Для отримання електронної волонтерської книжки необхідно зареєструватися в єдиній інформаційній системі у сфері розвитку добровольчості (волонтерства) «DOBRO.RU». Рекомендується проходити реєстрацію за допомогою авторизації через

Карликові цинії вирощування з насіння коли садитиКарликові цинії вирощування з насіння коли садити

«Розсадний період життя рослини триває 4-6 тижнів. Оптимальним часом для висіву насіння вважається середина квітня. Молоді рослини встигнуть вирости й зміцніти і вже до кінця червня — початку липня почнуть

Чим відрізняється алергічний кон'юнктивіт від бактеріального та вірусного кон'юнктивіту?Чим відрізняється алергічний кон'юнктивіт від бактеріального та вірусного кон'юнктивіту?

Вірусний кон'юнктивіт супроводжується відчуттям стороннього тіла в оці, роздратуванням, світлобоязню та виділеннями з очей. Для бактеріального кон'юнктивіту характерні гнійні виділення із очей. У випадку з алергічним кон'юнктивітом може спостерігатися свербіж