Що краще промивання або тонзилор

Який метод промивання мигдаликів кращий?

Очищення мигдаликів ультразвуком приносить більш відчутний результат від промивання, ефективніше впливаючи на всі запальні процеси, знеболюючи проблемні області горла та сприяючи глибшому проникненню бактерицидного лікарського засобу в тканини слизової оболонки та порожнечі мигдаликів.

Що найкраще допомагає при тонзиліті?

Добре зарекомендували себе при лікуванні тонзиліту протизапальні препарати (парацетамол, ібупрофен, аспірин). Вони зменшують набряк, запалення, як наслідок і біль. Також застосовуються антигістамінні ліки (зіртек, тавегіл), анальгетики.

Чим краще промивати мигдалин лакуни?

На даний момент існує 3 методи промивання лакун піднебінних мигдалин при хронічному тонзиліті: – промивання за допомогою шприца з канюлею; – промивання вакуумним методом за допомогою спеціальних насадок на ЛОР-комбайн або на апараті Боброва; – промивання вакуумним методом із впливом ультразвуку апаратом «Тонзиллор».

Лікувально-діагностичний центр «Вітамед
Промивання мигдалин тонзиллор у Воронежі

Тонзиллор-ММ

Апарат призначений для консервативного лікування захворювань лор-органів шляхом впливу енергією низькочастотних ультразвукових коливань та вакуумом на уражені біотканини як через рідкі лікарські препарати, так і контактно. Найбільш ефективним лікуванням хронічного тонзиліту є лікування низькочастотним ультразвуком, паралельно з курсом низькочастотного фонофорезу.Техніка лікування досить проста: на мигдалику накладається аплікатор і включається аспіратор (відсмоктування), в результаті проводиться промивання лакун мигдаликів, відбувається ультразвуковий та бактерицидний вплив розчинів на тканину. Курс лікування апаратом "Тонзиллор-ММ" становить 8-10 процедур, при цьому в 90% випадків вдається уникнути видалення мигдаликів. Цілком безболісні процедури дають можливість використовувати цей метод і у дітей.

visium-clinic-tonsilor

У мигдаликах хворого з хронічним тонзилітом можна виявляти близько 30 різних патогенних мікроорганізмів, але в глибині лакун, як правило, знаходиться хвороботворна монофлора (стафілокок або стрептокок). При тривалому протіканні постійного тонзиліту, коли бактерицидні препарати мало допомагають, оскільки патогенні бактерії до них «звикли», отоларингологи часто призначають промивання мигдалин. Це робиться з метою виключити тонзилектомію (видалення мигдаликів) і часто допомагає зберегти піднебінні мигдалики – значного імунозахисного органу. Насамперед промивання мигдаликів робили виключно за допомогою шприца зі спеціальною канюлею. Нині є безліч способів, менш травматичних і дієвіших. Один із яких – «Тонзиллор».

  • Прилад базується на вакуумній та ультразвуковій дії
  • Бажано лікування проводити через день
  • Ультразвукові хвилі приладу негативно впливають на патогенні бактерії та сприяють регенерації тканин
  • Пристрій оснащений специфічними насадками, за допомогою яких лікувальний розчин можна легко подавати в уражені тканини.

Що краще промивання або тонзилор

На даний момент існує 3 методи промивання лакун піднебінних мигдаликів при хронічному тонзиліті:

-Промивання за допомогою шприца з канюлею.

-Промивання вакуумним методом за допомогою спеціальних насадок на ЛОР-комбайн або на апараті Боброва.

-Промивання вакуумним методом із впливом ультразвуку апаратом «Тонзиллор».

У звичайній поліклініці вам навряд чи щось запропонують, окрім першого методу. Він дешевий, не вимагає спеціального обладнання і за належного підходу очистить ваші лакуни від казеозних мас.

Але у промивання шприцем є й недоліки:

травматизація тканини мигдалики наконечником, що в подальшому призводить до рубцевих змін та утруднення евакуації гнійних «пробок». якщо в мигдаликах багато вузьких звивистих та вигнутих «ходів», то промити їх за допомогою шприца буде нелегко. Є ймовірність, що інфекція залишиться там і, як і раніше, почуватиметься «як удома».

Метод вакуумного промивання лакун піднебінних мигдаликів ефективніше бореться з казеозними масами. Але цей метод не є лікуванням, а скоріше просто тимчасовою санацією осередку інфекції.

Лікування хронічного тонзиліту на апараті «Тонзиллор» має перевагу вакуумного промивання лакун мигдалин включає додатковий лікувальний ефект. Під впливом ультразвуку відбувається «мікромасаж» тканин, що сприяє виведенню казеозних мас із «затишних» куточків мигдалини. Другим етапом проводиться фонофорез тканин імуномодулюючим препаратом (інтерфероном).

Так що цей метод поєднує в собі очищення осередку інфекції та лікувальну фізіотерапевтичну дію ультразвуку. При курсовому лікуванні (10 процедур) більшість пацієнтів це призводить до стійкої ремісії.

Але не можна забувати і про протипоказання до цієї процедури:

До абсолютних протипоказань для промивання на апараті Тонзиллор відносять туберкульоз, гіпертонію високого ступеня, злоякісні новоутворення будь-якої локалізації.

Є й відносні, тобто тимчасові протипоказання – це перший та третій триместр вагітності, гострі інфекційні та запальні процеси з високою температурою. Консультація офтальмолога може бути потрібна пацієнтам з відшаруванням сітківки.

Related Post

Чому зображення смикається під час перегляду відео та як виправити проблемуЧому зображення смикається під час перегляду відео та як виправити проблему

Смикається зображення під час перегляду відео – це найпоширеніша проблема, яка часто зустрічається у користувачів. Причини виникнення цієї проблеми можуть бути різними та можуть залежати від кількох факторів. Однією з

Як швидко зняти анестезію після зубного лікування: ефективні способиЯк швидко зняти анестезію після зубного лікування: ефективні способи

Відвідування стоматолога може бути найнеобхіднішим, але, безперечно, не завжди приємним досвідом. Однією з найнезручніших частин після процедури є відчуття анестезії, коли нижня щелепа або губи можуть бути паралізовані протягом кількох

Як вибрати фен з найкращою іонізацієюЯк вибрати фен з найкращою іонізацією

Зміст:1 Який тип іонізації у фені кращий?2 Що краще у фені генератор іонів чи турмалінова іонізація?3 Що означає Турмалінова іонізація у фені?4 Який фен краще з іонізацією чи без? Фени