Розмноження лілій бульбочками

Як розмножувати лілії?

Лілії добре розмножуються. Отримати нові рослини можна декількома вегетативними способами: діленням гнізда цибулин, цибулинами-дітками, стебловими бульбами, укоріненням луски, стебловими і листовими живцями. Всі вони прості у виконанні і під силу навіть квітникарям-початківцям.

Як виростити лілії з насіння?

Лілію регале можна вирощувати із насіння, яке повністю визріває у відкритому ґрунті. В січні висівають насіння в ящики і зверху засипають їх шаром піску в 1 см. Ящики установлюють в теплиці при температурі 20-26. На 12 – 14 день насіння дружньо сходять.

Коли можна викопувати лілії?

Оптимальний термін для обов'язкового викопування – друга половина серпня. Гібриди «Американські» – це група квітучих рослин, у яких дочірні цибулини з'являються в невеликій кількості і не вимагають частого викопування. Викопування цибулин проводиться в міру необхідності, приблизно в останній тиждень серпня.

Розмноження лілій: насінням, бульбочками і іншими способами
Такий матеріал утворюється між стеблом і листям лілії. Збирати їх слід відразу після закінчення цвітіння. Розмноження лілій бульбочками простий спосіб, яким можна отримати велику кількість саджанців. На кожній квітці може утворитися від 100 до 150 повітряних бульбочек, кожна з який …

Related Post

Соя норма висівуСоя норма висіву

Норма висіву сої для ранньостиглих сортів складає 650-750 тис./га, середньостиглих та пізньостиглих – 400-500 тис/га схожих насінин з відповідною шириною міжряддя. Яка вагова норма висіву сої? Оптимальна густота стояння рослин

Бобровий струмінь: ефективне лікування хворобБобровий струмінь: ефективне лікування хвороб

Бобровий струмінь, відомий також як "боброва мускусна речовина" або "кісткова олія", є одним із дивовижних лікарських засобів, які можуть допомогти у боротьбі з низкою захворювань. Що являє собою мікстуру, що

Як визначити ЛОР захворювання?Як визначити ЛОР захворювання?

Які захворювання діагностує та лікує отоларинголог? Захворювання горла: Запалення гортані (ларингіт); Запалення горлянки (фарингіт); Тонзиліт у гострій формі (ангіна); Тонзиліт у хронічній формі (запалення мигдаликів). Захворювання вух: Погіршення слуху; Отіт.