Підживлення яблуні курячим послідом

Гноївку вносять в чистому виді або у 3-4 рази розводять водою. Сухого курячого посліду дають по 0,3 кг на 1 м2 удобрюваної площі. При весняному підживленні курячий послід розбавляють водою (1 літра посліду розчиняють в 10 л води).

Що підживлювати курячим послідом?

Курячий послід використовується для підживлення цибулі, часнику та іншої зелені. Найкраще добриво вносити у ґрунт в період вегетації. Капуста, помідори, баклажани, буряк і гарбузові, ягоди також люблять це органічне добриво, проте не рекомендовано їх підгодовувати під час цвітіння або плодоношення.

Як підживлювати рослини курячим послідом?

Можна зробити настій: залити одну частину пташиного посліду однією частиною води і настоювати кілька днів. Коли настій перебродить, розведіть його водою 1:10 і вилийте під кожну рослину по півлітра добрива. Можна в якості добрива використовувати не свіжий, а засохлий курячий послід.

Як підживити часник курячим послідом?

Для приготування необхідно розмішати літрову банку гранульованого посліду в 10 л води. У 10 л відстояної води необхідно розчинити четверту частину 10-літрового відра курячого посліду. Розчин потрібно настоювати протягом семи днів під кришкою, його потрібно помішувати щодня.

Підживлення рослин курячим послідом: як …
Склад і зміст поживних елементів в сухому гранульованому курячому посліді: азот – 4,5%, фосфор – 2,5%, калій – 2,9%, органічна речовина – 84,4%. До речі! Крім основних …

Related Post

Як правильно користуватися колостомоюЯк правильно користуватися колостомою

Зміст:1 Як правильно користуватися Калоприймачем?2 Як правильно спорожняти калоприймач?3 Як користуватися калоприймачем для стоми?4 Як довго можна використати один калоприймач? Колостома – це хірургічний отвір у тваринній стінці, через який

Як розпізнати недостатність вітаміну В6 і як з ним боротисяЯк розпізнати недостатність вітаміну В6 і як з ним боротися

Вітамін В6 (піридоксин) є одним з найважливіших вітамінів групи В для забезпечення нормального функціонування організму людини. Він відіграє важливу роль у метаболізмі білків, вуглеводів і жирів, а також в синтезі