Підрізування фруктових дерев навесні

Способи обрізки плодових дерев Укорочення (підрізування) – це часткове видалення верхньої частини пагонів і гілок. Видалення від 1/5 до 1/4 частини річного приросту є слабким укорочуванням, від 1/3 до 1/2 частини середнім, від 1/2 до 2/3 частин сильним.

Коли підживлювати плодові дерева?

Коли підживлювати дерева Підживлення дерев роблять двічі: навесні, коли розтане сніг та восени, із середини жовтня та в листопаді. Азот стимулює ростові процеси (сокорух), тому його застосовують лише навесні. Калійно-фосфорні добрива підтримують правильний обмін речовин, потрібні для цвітіння й плодоношення.

Коли можна навесні обрізати плодові дерева?

На початку березня, коли вже минає загроза лютих морозів, починають обрізати молоді зерняткові плодові дерева (яблуні, груші). У них сокорух відбувається найраніше, тому й починають обрізання з них. В квітні ж працюють з більшістю інших плодових дерев, включаючи й кісточкові сади (абрикос, черешня, вишня)

Коли підживлювати дерева восени?

Зимуючі рослини в основному мають потребу у фосфорі і калії і в меншій мірі – в азоті. Період внесення добрив під плодові дерева припадає на середину жовтня. Саме осіннє загортання добрив краще всього допомагає деревам перенести холодні зими.

Обрізка плодових дерев навесні, схеми для початківців, терміни
Особливості обрізки молодих дерев навесні. Якщо у вас є молоді яблуні, груші, абрикоси та інші фруктові дерева, до їх обрізки потрібно підходити дуже акуратно.

Related Post

Який провід підходить для підключення електромагнітного клапана?Який провід підходить для підключення електромагнітного клапана?

Електромагнітні клапани широко використовуються в різних системах автоматичного контролю та керування, таких як системи зрошення, гідравлічні системи та інші. Однак, при підключенні електромагнітного клапана необхідно враховувати особливості електроживлення, що підводиться

Чим небезпечна селітраЧим небезпечна селітра

Також, як наголошують у правилах, аміачна селітра може вибухнути від сильного удару, у тому числі ударів вибухової хвилі, а також детонувати внаслідок впливу високої температури в умовах пожежі. Аміачна селітра,