Коли та чим підгодувати полуницю після збирання врожаю

Приготуйте розчин для підгодівлі полуниці, поклавши в 10 літрів теплої води 1 кг підживлення. Якщо у вас немає зазначених добавок, то хорошим харчуванням для полуниці стане курячий послід. Як правило, відра такого добрива вистачає на 8 кущів. Ще, чим удобрювати полуницю після збору врожаю, так це мідним купоросом.24 лип. 2020 р.

Що робити з полуницею після збору врожаю?

Після збору врожаю полуниця не припиняє росту і розвитку, тому одним із найважливіших пунктів догляду за нею є зволоження ґрунту. Поливати потрібно нечасто, приблизно раз на тиждень або на декаду, але рясно, щоб ґрунт просочився вологою глибше – поверхневі поливання користі не принесуть.

Коли потрібно підживлювати полуницю?

За весь вегетаційний період полуницю потрібно підгодовувати тричі — восени, навесні та влітку. Такого підживлення полуниця потребує через те, що вона на одному й тому самому місці росте декілька років.

Коли потрібно обрізати вуса у полуниці?

Якщо вашою метою є отримання багатого врожаю, то вуса в полуниці слід видаляти двічі. Вперше — навесні, з початком вегетаційного періоду. Тоді рослини розподіляють свої поживні речовини, і якщо встигнете видалити вуса, то пожива надходитиме до самих плодів, сприяючи їх збільшенню.

Добриво полуниці після збирання врожаю – siteMasters.com.ua

Related Post

Чи варто обривати квітки на картопліЧи варто обривати квітки на картоплі

Обривання квітів у картоплі, коли вона цвіте, погано ще й тим, що людина може зайвий раз втоптати землю. Через це відбудеться ущільнення грунту, що погано позначиться на якості врожаю. Під

Кормова капуста назваКормова капуста назва

Бруква (лат. Brassica napobrassica) – дворічна кормова й харчова рослина, вид роду Капуста родини Хрестоцвіті. У деяких районах України її називають бруков, горунка, галярепа, капуст, карпеля, квак, кольораба, кочереґа, бериріпа.

Як позбутися клопів раз і назавжди в домашніх умовах? Ефективні способи в УкраїніЯк позбутися клопів раз і назавжди в домашніх умовах? Ефективні способи в Україні

Клопи – це одні з найбільш неприємних і небезпечних шкідників, з якими може стикнутися будь-який господар. Вони можуть завдати великої шкоди меблям, постільній білизні та іншим речам в нашому житлі.