Груші мають проносний ефект

Груші мають високий вміст води, що допомагає зберегти стул м'яким і очищає травну систему. Проносний ефект груш обумовлений високим вмістом клітковини та фруктози (природного цукру).

Коли не можна їсти груші?

Кому не рекомендовано їсти груші у вас гастрит, виразки шлунка чи інші захворювання шлунково-кишкового тракту; літнім людям краще відмовитися від вживання кислих плодів, тому що вони посилюють розлади нервової системи; не їжте перестиглі груші, тому що це призведе до розладу шлунка.

Що лікує груша?

Молоде свіже листя містить антигрибкову речовину, тому відварами або настоями з них лікують грибкові захворювання і дерматити, а з сухих готують порошок від підвищеної пітливості. Грушевий сік, а також відвари з сушених плодів і листя показані при запальних захворюваннях сечовивідних шляхів – циститі, пієлонефриті.

Коли треба їсти груші?

Не можна груші їсти й на ніч, оскільки вони можуть принести шкоду аналогічний, якби ви вживали їх на голодний шлунок. Найоптимальніше – їсти груші через годину після обіду. З обережністю потрібно вживати груші в сильну спеку, бо організм може втратити калій, магній і кальцій.

Користь і шкода груші – кому не можна їсти груші і що лікує …
Груша має проносний ефект, тому у великих кількостях фрукт може викликати діарею. Також груші не рекомендується їсти натщесерце, щоб не …

Related Post

Чим зачинити дверні укоси: рішення та матеріалиЧим зачинити дверні укоси: рішення та матеріали

Дверні укоси – це особлива частина дверного отвору, яка знаходиться між стіною та самими дверима. Іноді вони можуть відрізнятися від навколишньої поверхні і виглядати неохайно. Для того щоб зовнішній вигляд