Фомоз розсади баклажан

Коли садити баклажани на розсаду в 2023 році?

Коли сіяти баклажани на розсаду 2023: найкращі дати Насіння висівають у такий час: лютий, березень та початок квітня. Якщо робити це у середині квітня чи пізніше, то у відкритому ґрунті вони можуть зацвісти лише під кінець літа.

Як правильно садити баклажани на розсаду?

В середину кожної ємності садять одне-два насіння баклажанів, заглиблюючи його на 1-2 см. Після цього його присипають шаром ґрунту товщиною теж в 1-2 см. Ємності накривають плівкою і ставлять в темне тепле місце до появи перших сходів. Час від часу плівку рекомендується піднімати на кілька хвилин, щоб провітрити ґрунт.

Коли садити баклажани на розсаду?

Насіння баклажанів на розсаду висівають в лютому-березні. Якщо це зробити пізніше і посіяти їх у відкритий грунт, то вони зацвітуть лише під кінець літа. Проростає насіння баклажанів через два тижні, пророщені – через 5-6 днів, а потім сіянцям потрібно не менше 60 днів до того, як їх можна буде висаджувати.

Хвороби розсади баклажанів і боротьба з ними + фото
Шкідники і хвороби розсади баклажанів: опис і фото, причини появи і їх лікування, профілактика Баклажан – популярна овочева культура серед садівників-городників.

Related Post

Чи можна безкоштовно здати кров на аналіз?Чи можна безкоштовно здати кров на аналіз?

Зміст:1 Чи можна складати аналізи просто так?2 Чи можна здати кров на аналіз без спрямування?3 Коли не можна здавати кров на аналізи?4 Які аналізи потрібно здати, щоб перевірити загальний стан

Чому акторів озвучують одні й ті самі люди?Чому акторів озвучують одні й ті самі люди?

Є інші причини, через які акторам на озвучці змінюють голоси: творчий задум, бажання режисера змінити тембр чи "гру" актора (зробити більш брутального чи молодого персонажа), неможливість участі актора у період

Зберігання картоплі та цибулі на кухніЗберігання картоплі та цибулі на кухні

Місце для зберігання цибулі має бути темним, прохолодним та добре провітрюватися. Оптимальна температура – 7-13 °C. Не кладіть цибулю поруч з овочами, які виділяють багато вологи: картопля, селера та буряк.