Де не можна використовувати блокчейн: заборонені території та проблеми

Блокчейн – перспективна технологія, яка дозволяє робити транзакції без посередників та забезпечує прозорість та безпеку даних. Однак, незважаючи на всі свої переваги, блокчейн може бути заборонений у деяких країнах та регіонах з різних причин.

Однією з головних причин, через які блокчейн може бути заборонений, є небажання держав контролювати передачу даних та транзакції без посередників. Деякі країни вважають, що блокчейн може стати інструментом для обходу законодавства та створення тіньової економіки. Вони побоюються, що блокчейн може призвести до порушення податкових зобов'язань громадян та компаній, а також стати засобом легалізації незаконного бізнесу.

Ще однією причиною заборони блокчейну є його зв'язок із криптовалютами. Деякі держави побоюються, що використання блокчейну може сприяти фінансуванню тероризму та відмиванню грошей. Вони вважають, що криптовалюти є інструментом для анонімної та незаконної передачі коштів, тому вони повністю забороняють використання блокчейну та криптовалюти у своїх межах.

Деякі країни також забороняють блокчейн через побоювання щодо кібербезпеки. Вони вважають, що блокчейн може бути використаний хакерами та кіберзлочинцями для проведення атак та крадіжки даних. Тому вони вирішують заборонити блокчейн з метою забезпечення безпеки своїх громадян та компаній.

МісцеЗаборона блокчейну
КитайЗаборонено використання криптовалют та ICO
РосіяЗаборонено використання анонімних криптовалютних платежів
ІранЗаборонено використання криптовалют для міжнародних платежів
Саудівська АравіяЗаборонено використання криптовалют
БангладешЗаборонено використання криптовалют

Де заборонено крипту?

В яких країнах криптовалюта знаходиться поза законом

  • Ось їх список:
  • Алжир. Фінансовий закон Алжиру 2018 року забороняє використання будь-яких грошей, які визначаються як “користувачі інтернету через інтернет”. …
  • Бангладеш. …
  • Єгипет. …
  • Ірак. …
  • Марокко. …
  • Непал. …
  • Катар.

Де може застосовуватися блокчейн?

Блокчейн застосовується для зберігання та передачі цифрових даних. Це можуть бути як фінансові, так і нефінансові активи (наприклад, зображення або індустрії відеоігор). Технологія блокчейна дозволяє присвоїти активу унікальну інформацію про його належність особі.

Чи можна зламати систему блокчейн?

А учасників можуть бути тисячі та навіть мільйони. Тобто інформація зберігається на величезній кількості інших комп'ютерів, при цьому сама мережа постійно змінюється. До того ж, будь-яка спроба злому одразу буде видно решті. Тому зламати блокчейн фактично неможливо.

Related Post

Де взяти конвалії для посадкиДе взяти конвалії для посадки

Де краще садити конвалію? Садові сорти добре ростуть і на сонці. Посаджені на сонці або у затінку, усі вони вимагають гарного поливу, оскільки належать до вологолюбних рослин. До ґрунтів конвалії

Як зробити зошит на кільцях своїмиЯк зробити зошит на кільцях своїми

Зміст:0.1 Для чого можна використовувати зошит у клітку?0.2 Як зробити блокнот своїми руками?0.3 Чим можна замінити зошити?1 Зошит зі шкіри для записів на кільцях зі змінними блоками, своїми руками.2 Арт-бук