Чим відрізняється йодована сіль від звичайної

Експерти кажуть, що йодована сіль – звичайна кухонна сіль, збагачена йодом. Вживання такої спеції належить до заходів профілактики захворювань щитовидної залози. Сучасна сіль містить не чистий йод. Ще років 20-30 тому її збагачували йодидом калію.

Кому не можна вживати йодовану сіль?

Є лише одне суворе протипоказання до вживання йодованої солі – це період після хірургічного лікування раку щитовидної залози. В інших випадках йодована сіль не зашкодить, якщо не допускати передозування. У день приправу можна вживати можна не більше однієї чайної ложки з гіркою.

Для чого вживати йодовану сіль?

Йодо́вана сіль — різновид кухонної солі з додаванням незначної кількості йоду у вигляді йодиду чи йодату калію. Регулярне споживання йодованої солі запобігає йододефіциту. Використовується як засіб профілактики йододефіциту завдяки її ефективності, безпечності та доступності усім верствам населення.

Як правильно вживати йодовану сіль?

Вживати йодовану сіль потрібно в такій самій кількості, як і звичайну. Достатньо щодня вживати разом з їжею 5-6 грамів такої солі.

Йодована сіль: користь і шкода, рецепти застосування
Йодована сіль – це звичайна харчова приправа з додаванням до неї додатково йодовмісних солей. У Україні найчастіше використовують два види додавання: йодид калію або йодат калію. Головна відмінність звичайної кухонної йодованої солі від полягає в приєднанні до складу мікроелементу …

Related Post

При якій температурі зберігати часник у квартиріПри якій температурі зберігати часник у квартирі

Де краще зберігати часник на зиму? Точніше, воно м'яке. Тоді як озимий вид має цупке стебло, на якому утворюється головка з повітряними бульбочками. Їх використовують для оновлення та розмноження сорту.

Які сидерати краще сіяти під картоплюЯкі сидерати краще сіяти під картоплю

Для пожнивної сидерації найбільш доцільними є капустяні культури, такі як гірчиця, редька олійна, ріпак та інші. Вони мають короткий вегетаційний період та високий коефіцієнт репродукції (1:150–300), а посівний матеріал цих