Як вибрати селера

Вибирайте селеру з темними стеблинами: чим насиченішим є колір, тим яскравіший аромат. Листя овочу повинні бути свіжими, стеблини – прямими та негнучкими.10 квіт. 2019 р.

Скільки часу сходить селера?

Підготовка насіння Проростає насіння селери повільно, і щоб прискорити цей процес, його опускають в гарячу воду (70-80 градусів) на 30 хвилин. Після цієї процедури насіння протягом 48 годин витримують при температурі 18-20° для набухання. При такій підготовці сходи з'являються через 10-12 днів.

Яка селера на смак?

Стебла ж селери мають свіжий досить виражений кислуватий смак, а додають її переважно свіжою в салати та фреші, рідше, але все одно смачно – в пироги.

Де краще садити селеру?

Ділянка для грядок селери повинна добре освітлюватися. Ґрунт має бути родючим, тому потрібно внести в нього, перед посадкою, гній або компост. Кращими попередниками є картопля, капуста, огірки і кабачки.

Селера: вирощування з насіння, посадка й догляд у …
Як виглядає селера?Овоч селера є дворічною трав’янистою рослиною заввишки до 1 м з потовщеним коренем. У перший рік життя він утворює коренеплід і розетку з перисто-розсічених, глянцевих, темно-зелених листків, і тільки на другий рік формується стебло селери, а до середини липня …

Related Post

Яка відстань між трояндами при посадціЯка відстань між трояндами при посадці

Сильнорослі кущі плетистих троянд висаджують на відстані 1–1,5 м один від одного, інші високорослі троянди — на відстані 80 см. Відстань між кущами чайно-гібридних троянд — близько 50 см (5

Заповіт: чи потрібно звертатися до нотаріуса?Заповіт: чи потрібно звертатися до нотаріуса?

Зміст:1 Чи потрібно звертатися до нотаріуса, якщо є заповіт?2 Як почати спадщину за законом якщо є заповіт?3 Що буде якщо не розпочати спадщину за заповітом?4 Чи можна залишити заповіт без

Які квіти сіяти на розсадуЯкі квіти сіяти на розсаду

Найчастіше сіють на розсаду насіння таких квітів: гвоздика Шабо, лобелія, петунія, цинерарія, ротики, чина запашна, цинія, чорнобривці, настурція, космея, календула, резеда, герань, гербера, гайлардія, віола, братки, примула, бальзамін, бегонія, вербена,