Часник проти фітофтори

Готується настій так: 100 г часнику заливають однією склянкою води та настоюють протягом доби. Розчин проціджують, доводять об'єм до 10 літрів водою, додають 1 г марганцівки. Оприскувати таким розчином можна кожні 10 днів. Посипати попелом міжряддя помідор через тиждень після їх посадки.

Як можна врятувати помідори від фітофтори?

Кропити томати від фітофторозу бордоською сумішшю потрібно не менше трьох разів через кожні 10 днів. Знімати стиглі плоди після такої обробки можна лише через 15 днів. Серед інших дієвих засобів від фітофтори на помідорах – оксихом та ридоміл голд. Кеш

Що найкраще від фітофтори?

Найпростіше для захисту культури від хвороб використовувати комплексні препарати – фунгіциди для томатів «Блу Бордо» і «Магнікур Нео». Перше обприскування від фітофтори помідорів найкраще провести профілактично у фазі формування стебла і листя. Роблять це фунгіцидом контактної дії «Блу Бордо».

Як боротися з фітофторою на огірках?

Засоби від фітофтори Хороші результати для боротьби з хворобою демонструють препарати міді, наприклад, бордоська суміш. При перших ознаках захворювання необхідно якнайшвидше застосовувати фунгіциди: Ридоміл Голд, Баджо Форте, Скор, Танос, Акробат МЦ, Арева Голд, Кустодія, Ревус, та ін.

Фітофтора: боротьба й обробка, засоби від фітофторозу
Хвороба фітофтороз, або бура гниль, проявляється зазвичай у другій половині літа, знищуючи іноді до 70 % врожаю помідорів і картоплі. Збудником захворювання є …

Related Post

Вигідно тримати свинюВигідно тримати свиню

Зниження цін на корми стало сильним стимулом, навіть, для непрофільного бізнесу інвестувати в свинарство. Рентабельність інвестицій у вирощування свиней в 2022 році швидко перейде позначку 100% по року.30 трав. 2022 р.

Як зняти обмежувач на блискавціЯк зняти обмежувач на блискавці

Як зняти бігунок з блискавки? Зубці блискавки змащуємо маслом або сухим милом, для кращого ковзання Знімаємо зламаний бігунок Нову собачку натягуємо на зубчики злегка під нахилом, попередньо злегка розтиснувши Потім

Гриб на пшениціГриб на пшениці

Збудник захворювання — гриб Ustilago tritici Jens. Його теліоспори дрібні, кулясті, кутасті або довгасті, світло-бурі, 5-9 мкм у діаметрі, оболонка їх слабокомочкувата. Зараження пшениці збудником сажки відбувається під час цвітіння.